, Newsy Play Technologie

Play jako pierwsze uruchomi „sieć 5G” w kilkunastu miastach. Mamy listę!

Źródło: Play;

Źródło: Play;

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Franek Skośnookij

  …ja chcę prawdziwego 5G👍

 • Zakrza

  Testowo czy komercyjnie?

 • leon zawodowiec

  co mi po 5g jak u mnie na wsi PLAY nie ma nawet zwykłego zasięgu

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  A gdzie na liście Katowice, Poznań, Lublin? Dziwne, że 5G można mieć w takiej dziurze zabitej dechami jak Augustów, a we wspomnianych Katowicach, Poznaniu i Lublinie już nie.

 • Paweł T

  Tu nie problemem jest pasmo. 5G na 2100 jest już w kilku miejscach na świecie.
  Nie ma ani jednego smartfona z działającym dynamic spectrum sharing. Nie da się z tego ich 5G skorzystać

 • Kerto

  Tylko co to da przeciętnemu internaucie?

 • Oswald

  Jeśli prędkości internetu odpowiadają standardom 5G to jasne. Jeśli natomiast nie to chyba Play robi wodę z mózgu klientów, a operatorem powinien zająć się odpowiedni organ. Ale co tu dużo gadać, w naszym kraju suplementy diety leczą jak leki, a ludzi z castingu przedstawiają jako lekarzy. To dawno powinno się skończyć. Tylko skąd tv mają brać kasę jak nie od molochów farmaceutycznych. Btw koronowirus również wychododowali chińczycy w laboratorium, a ludziom wciskają kit że na jakimś targu sprzedawali węże i nietoperze. Seniorów zachęcają żeby zastawiali mieszkania, a dostaną większą emeryturę i takie oto reklamy emituje tvpis. Masakra co się dzieje w kraju mlekiem i miodem płynącym w którym to ludzie wynajmują telefony latami, a państwo nie reaguje…

  • adriann7

   Lekarze wg prawa nie mogą reklamować leków.

   • Oswald

    Zgadza się, ale przedstawianie Kowalskiego jako lekarza specjalistę to wg mnie naginanie prawa. Rozumiem że reklama jest dźwignią handlu ale rynek suplementów w PL rośnie w zastraszającym tempie. Muszą pojawić się jakieś regulacje bo za kilkanaście lat będziemy się leczyć na nowotwory spowodowane braniem tychże właśnie suplementów tylko centra onkologii stosować będą najtańsze, najsłabsze=nie innowacyjne leki bo przecież już nie ma na to kasy. Spowoduje to podwyżki bo brakuje kasy w budżecie. Zobacz jak do góry wystrzeliły sklądki na zus osób prowadzych działalność gospodarczą.


reklama