, Android Ciekawostki Newsy Samsung Telefony

Galaxy Z Flip będzie tańszy od Motoroli RAZR — niestety, niewiele

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Waldek W (valdi71)

  Sorki ale ja bym za tego typu fona nie dał nawet tysiaka.
  Doświadczeniom ze skladanymi ekranami mówię stanowcze nie.
  Jak kto chce, czuje sentyment do fonów zvklapką to niech testuje.

 • Alex

  Ale i lepszy od razr. Jakby na to nie patrzeć Snapdragon 855 i snap 710 to duża różnica w wydajności. Także mamy lepszy i ciut tańszy sprzęt. Nie oszukujmy sie ale nikt się nie spodziewał że będzie kosztować 3000 zł.

  • bogymen

   Z plotek wynika, że samsung ma mieć również sporo pojemniejszy akumulator oraz zdecydowanie ładniejszy wygląd i ogólny projekt, jeżeli to wszystko się potwierdzi i będzie w dodatku tańszy to kto tak naprawdę zainteresuje się motorolą razr? Ten producent liczy na to, że powtórzy sukces wcześniejszego telefonu, na którym wyglądzie bazuje nowy, ale zapomniał chyba, że czasy się zmieniły i w tej chwili rynek rządzi się innymi prawami niż sprzed lat i co innego przyciąga klientów.

   • Kaido

    Cooo?? Skąd Ci się wzięło, że wg. plotek Samsung ma „zdecydowanie ładniejszy wygląd”?? Jak czytałem, Z Flip jest nudną, prostą bryłą, bez żadnych dodatków, zdecydowanie mniej zjawiskowy niż Razr, która może się pochwalić ciekawym designem, w dodatku nawiązującym do dawnego modelu. Co popieram. Szkoda ino, że nie jest bezramkowy.

    • bogymen

     No tak, jeśli dla Ciebie zjawiskowym jest bezsensowny notch oraz ogromny, wypukły podbródek w motoroli razr to w sumie nie ma co dalej o tym pisać :-O


reklama