, Android Artykuły Ciekawostki Longform Microsoft Telefony

Surface Duo ważniejszy niż Galaxy Fold, Mate X oraz Mi Mix Alpha? Owszem

Surface Duo 01

fot. Microsoft

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Natalia Szkoła

  Aż oczy bolą 2 ekrany i zawiasy od ikei

 • Alex

  Mylisz się. Microsoft pogrzebie Duo po roku. Nie zobaczymy drugiej edycji tego sprzętu. Rynek tego nie potrzebuję. Będzie garstka ludzi i geekow którzy to kupią i grupka fanów Microsoftu. Nikt tego nie kupi. Zobaczysz sam. Jedyna słuszna forma tego sprzętu to prawdziwy Windows. I nie mówię tu o Windows mobile. Windows X. Rynek nie potrzebuję kolejnego smartfona z Androidem. Mamy ogromny wybór a ten sprzęt jak Duo nie sprzeda się i Android mu w tym nie pomoże.

 • http://www.portal.xperiasite.pl/ ch3mn3y

  O, ZTE Axon M! A nie to jednak nie Chińczycy, a po prostu amerykanie kopiują ich składanego smartfona. A przy tym i Tablet P Sony’ego.
  Czyli nie ma tu nic wyjątkowego, można się rozejść.

 • Bartosz Kowalski

  Ja też widzę potencjał w tym urządzeniu. Liczę też, że oprócz sztandarowych ampilacji z Windows, będzie można odpalić go w podobny tryb jak dex. Trzymam kciuki.

  • AAA

   Tak, opcja linux lub winda bylaby idealna, dualboot lub jak linux oon dex

 • zdzichuPL5

  Jeśli wycenią ten twór dobrze, czyli nie tak jak wyceniają surface’y na rynku hybryd, to ma szansę na sukces, niewielką, ale ma. O ile przy okazji zmniejszą ramki przy ekranie i bateria będzie pozwalała na więcej niż 2 godziny pracy 😛

 • Alex

  Czy autor tego tekstu czasem nie urwał się z choinki? Co to za brednie??? Jak można wszystkie swoje urządzenia wyposażyć w windowsa a w tym jednym modelu dać androida? No jak???? Spójrz na to większe urządzenie, które działa pod kontrolą zmodyfikowanego windowsa x. Ten surface Duo jak sama nawet nazwa wskazuje powinien działać pod kontrolą windowsa tak jak inne sprzęty z rodziny surface. Kolejny raz Microsoft jest niekonsekwentny w swoich decyzjach. Wypuszcza kolejny telefon z androidem. Na co to komu? Na rynku smartfonów z Androidem jest już taką konkurencja że kolejnego gracza na tym polu nie trzeba. A argument, że niby w ciągu tego roku dopieszcza to bzdura jakich mało. Samsung Huawei Xiaomi i inni producenci dopieszczają te swoje nakładki i samego androida od wielu lat. I że niby taki Microsoft w ciągu roku wypuści super płynnie działający smartfon z Androidem, który będzie działać lepiej niż konkurencyjne produkty? Jasne. Nie wierze i tylko naiwny człowiek uwierzy w te brednie, że nagle po roku zdziałają cuda z systemem Android i ich wersja Androida będzie dopieszczona do granic możliwości itd itp. Jasne ale w bajki nie wierze. Jedyna słuszna droga dla Microsoftu to pakowanie prawdziwego windowsa do swoich produktów a nie konkurencyjny system który jest na milionach urządzeniach. Cały ten artykuł to jedna wielka pomyłka.

  • Henry Skott

   Cała twoja wypowiedź to jedna wielka pomyłka

   • Alex

    Tak. Dobrze, że twoja wypowiedź nie jest pomyłką…

    • AAA

     Chłopie, dan spokój

    • Henry Skott

     /tissue

 • Dawid

  Moim zdaniem urządzenie będzie jednym z lepszych na rynku ,ale sukcesu sprzedażowego nie osiągnie 😁

 • Damian

  Przecież to – nie – telefon. Dla mnie to wygląda na tablet. Mało też informacji technicznych, jak chociażby przekątna lub proporcje. Może ktoś inny się wypowie…

  • zdzichuPL5

   Przekątna i proporcje, jak też i kilka innych technicznych spraw zostały poruszone przy okazji premiery, tak jak to być zrobione powinno. Informacji nie jest dużo, bo to tylko prototyp jak na razie.


reklama