, Microsoft Telefony

Microsoft Surface Duo będzie niewypałem, a naprawdę szkoda

fot. Microsoft

fot. Microsoft

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jacek Pijar

  A ja czekam i nie tylko ja… to będzie kombajn dla ludzi jak ja prowadzących działalność jednoosobową, totalnie nie będę dzięki temu urządzeniu potrzebował komputera… jedno ale – czemu nie na windzie? 😉

 • Joorre

  Lol. Surfacey można spotkać wszędzie. Nawet w pociągach ludzie je wyciągają

 • DoomBringer_666

  Jeśli szukanym składka to wybrałbym właśnie Duo. Normalne ekrany, fajny wygląd. Jedyne czego mu brakuje to WCOS.

 • Lizard

  Poziom artykułów na tym portalu zaczyna sięgać dna. Wczoraj pisaliście „Microsoft pokazał Surface Phone…tak jakby. Zbieram szczękę z podłogi, bo Surface Duo jest fantastyczny”. Dzisiaj już wiecie, że „Microsoft Surface Duo będzie niewypałem…” Nikt z Was nie miał urządzenia w rękach. Brak jakichkolwiek testów, a Wy już ogłaszacie porażkę.

 • zdziuchuPL5

  U mnie w domu jest surface book i jestem zdania, że jest to genialne urządzenie. Oczywiście nie jest to demon wydajności, ale w końcu to tablet i ma na karku już ładnych kilka lat.
  A co do Surface Duo, kupiłbym go zdecydowanie chętniej niż takiego SG Fold, czy Mate X, zwyczajnie ze względu na to, że nie eksperymentuje z nową niedopracowaną technologią, a w zupełnie nowy sposób wykorzystuje znaną. Np. nie zarysujesz ekranu paznokciem. Chociaż jak na razie pokazali tylko prototyp, nie wiemy np. jaka będzie bateria, a ta może być malutka :/

 • nindustrialny

  Niech szlag trafi Microsoft za zabicie Nokii i za uśmiercenie platformy windows phone 10!!!

 • Alex

  Ja Microsoftowi już nawet nie życzę dobrze bo to jak traktują użytkowników mobilnych systemów to jest niedopuszczalne. Nie odniosą żadnych sukcesów tym czymś. Gdyby tam był Windows to może by jeszcze coś było, chociaż i tak tak ciężko by było. Ten sprzęt po prostu nie wygląda i nawet nie ma tak na prawdę jakiejś swojej kategorii. Zresztą sam Microsoft nie wie do jakiej dziedziny sprzętu go przypisać. Ani to tablet, ani składany smartfon, ani zwykły smartfon ani komputer. Więc co? Do czego się to coś przyda? Nawet nie mam pomysłu jakby to coś można było zastosować. No i okropnie brzydkie. Te ramki to rzeczywiście jak z zeszłej dekady. Microsoft znowu przespał. A najgorsze jest to, że pokazują, że ich własny system jest gorszy niż konkurencji. Jeśli dana firma sama nie wierzy we własny system to jak ktoś ma zaufać tej firmie konsument?


reklama