, Apple Smartfony

iPhone 11 Pro ma najlepszy wyświetlacz na rynku. Zaskoczeni?

Fot. Apple

Fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Damian

  Polecam ci odstawić, to co bierzesz i na trzeźwo porównać wyniki, a następnie wypunktować mi w jakich i ilu kategoriach są lepsze.

 • Piotr Walewski

  Oj ubawiłeś mnie, ubawiony.

 • Damian

  O jakim rankingu pisze autor powyższego wpisu i o jakim mianie lidera. Display Mate przecież nie prowadzi rankingu (Ranking – klasyfikacja w kolejności wartości liczbowych, przyporządkowanych według określonych kryteriów.).

 • ego iszt

  a w czym zgniłek przoduje … tym ze ma dobry procek BAJONIC >?? nie mozna i nie powinno sie rownac adroida i iOSa bo to dwa rozne swiaty … a sraaple zawsze jest w tyle jesli chodzi o najnowsze ” trendy ” i to rok w rok sie nie zmienia … marny przyklad 3 aparatow byl juz prawie 2 lata temu … crapple dojrzalo do tego tej jesieni LOL … to ze dlugo czekalo nie oznacza ze sa najlepsi … faktem jest tylko to ze zgnilek z roku na rok bedzie tylko rozpoznawalnym logo – bez emejzungu ach i och !!

 • Michald

  Twój komentarz równiez #nikogo panie standing my ground

 • Mortimer

  Może po prostu inną miarkę przykładają do urządzeń w cenie iPhone’a, a inną do kosztujących ułamek jego ceny? I wychodzą z założenia, że producent najdroższych masowych produktów w danej kategorii po prostu powinien oferować za te pieniądze więcej, niż znacznie tańsza konkurencja? Która zresztą pod wieloma względami Apple,owi odjechała…

 • Paweł

  Odkąd mam one plus 7 pro, wszystko co ma poniżej 90hz ma zauważalnie mniej płynne animacje. W sprzęcie za tyle pieniędzy powinno być to obowiązkowe. Już uspokoję tych co zaraz wyskoczą z bateria. Ta trzyma wystarczajaca dobrze ;).

 • Damian

  O jakim, pierwszym miejscu ty piszesz?

 • Anubis

  Beczenie to specjalność owiec, a wiadomo jakiej religii wyznawcy są nazywani owcami ;). Tak że ten 😛

  • Standing my ground

   Brawo za merytoryczny komentarz amebo😂🤣

 • jotek44

  Wzrok użytkowników nie jest w stanie dostrzec różnic w wyświetlaczach OLED/SuperAmoled o rozdzielczości 2K (WQHD). Ekscytacja okresowymi rankingami to przyjmowanie wyników na wiarę ! Za cztery miesiące Samsung znów wyprzedzi konkurencję i nastąpi kolejna zmiana na tronie. Ta zabawa będzie trwała w nieskończoność, ale wyłącznie w benchmarkach. Wyświetlacze flagowców osiągnęły jakość niemożliwą do porównania gołym okiem.

  • Damian

   Ależ co ty piszesz – jakie rankingi, Display Mate nie prowadzi i nie podaje żadnych rankingów.
   Jak na razie to konkurencja jeszcze nie wyprzedziła Samsunga, jeżeli mowa o wyświetlaczach. Jeżeli już to tylko kilka wyników cząstkowych konkurencji z całego zestawienia testów dla wyświetlaczy wypada lepiej.

 • nieskory Gregory

  Zaskoczony to jestem brakiem refleksji (właściwie krytycznej oceny źródeł/źródła) przez popelniajacego ten wpis (żeby nie mówić nazbyt szumnie artykułu). Człowieku, jeżeli robisz to z niewiedzy, to przed wpisem sprawdź fakty, dosłownie każde słowo (nawet spójniki) po trzy razy, jeżeli wypisujesz to wszystko z premedytacją, to GsmManiak może się już zwijać…
  W tym przypadku obstawiam ignorancje wespół z indolencją.

 • Alien

  Ile zapłacił oszust ogryzek tym pseudo specjalistom?

 • Roman Rarog

  Gratulacje dla Samsunga.

 • kamper1236

  Śmiem wątpić w to że iPhone 11 pro ma najlepszy wyświetlacz na rynku. Według mnie lepszy ekran na rynku oferuje note10plus przez większą rozdzielczość

  • Nemo

   zabrakło po prostu info, że chodzi o sprzęty z iOS.

 • Damian

  Znów to samo, co w ubiegłym roku. Autorom naprawdę tak trudno wziąć i porównać wyniki pomiarów dla poszczególnych wyświetlaczy? A jakie są fakty?
  Więc po kolei:
  – Absolutna dokładność kolorów (0,9 JNCD) – Samsung Note 10+ i Galaxy S10 mają wartość 0,4 JNCD (im mniejsza jest ta wartość jest tym lepiej), nawet Note 9 i Galaxy S9 czy OP 7 Pro mają tutaj lepsze wartości
  – Jasność pełnego ekranu dla smartfonów OLED (770 nitów dla 100% APL i 821 nitów dla 50% APL) – w trybie automatycznej jasności wyświetlacza najnowsze Samsungi osiągają większe jasności wyświetlacza
  – Współczynnik kontrastu na pełnym ekranie w świetle otoczenia (171 przy 100% APL) – dla Note 10+ (181 @100% APL), dla Galaxy S10 (179 @100% APL)
  – Współczynnik odbicia ekranu (4,5%) – dla Note 10+ (4,3%), dla Galaxy S10, S9 i Note 9 (4,4%)
  – Zmiana jasności wraz z kątem widzenia (25% przy 30 stopniach) – 24% dla Note10+ i 23% dla Galaxy S10, zaś dla OP 7 Pro 22%
  – Widoczna rozdzielczość ekranu 2,7K (2688 x 1242) – badane Samsungi od Galaxy S8 po Note10+ oraz Pixel 3 i OP 7 Pro mają wyższe rozdzielczości

  Gdy analogicznie w ubiegłym roku na wszystkich portalach pisano o najlepszym wyświetlaczu w iPhone Xs Max, wielu komentujących zauważyło, że wyniki nie popierają takiej oceny i jeden z nich napisał o swoich wątpliwościach do Display Mate. Jaka była ich odpowiedź – po krótce taka, że tytuł najlepszego wyświetlacza nie oznacza bynajmniej, że okazał się lepszy od wszystkich poprzednich, a uzyskał wyniki mieszczące się w widełkach dla „najlepszego wyświetlacza”.
  uploads.disquscdn.com/image…721b0f.jpg

  • Jaroszek Poncyk

   Bo wiesz zapomnieli zrobić podział na telefony z androidem i iOS:)
   W telefonach Appla przoduje.
   Ranking displaymate jest tak samo obiektywny jak DxO można popatrzeć, ale serio nie warto traktować. Bo gdzie $ kupa tam i w rankingu góra.

   • Damian

    Ale tak de facto oni nie podają rankingu – w rankingach przyznaje się miejsca od najlepszego do najgorszego, a tam brak miejsc. Ogólnie widać że testy i pomiary rzetelnie są prowadzone.

 • 0001

  Nie ma Full HD tej podstawowej rozdzielczości i dla mnie go dyskwalifikuje

  • Michał

   Ma.

  • Damian

   Ma rozdzielczość 2,7K (2688 x 1242)


reklama