, Newsy Telefony Xiaomi

Xiaomi Mi Mix 4 odsłania sekrety. Nadchodzą ekstremalnie zagięte krawędzie i ekran 90 Hz

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Xymox4AD

  Waterfall Edges??!! Niech to będzie fałszywa plotka. Mix 4 powinien być płaski jak kiedyś np. Xiaomi Mi 4C. Żadnego fazowania czy innych mini zaokrągleń na krawędziach.

 • ems

  Szykuje się doskonały flagowiec od XIaomi. Snap 855+, ekran 90hz, super szybkie ładowanie.
  Cena jak to zwykle u Xiaomi będzie pewnie zabójcza dla konkurencji 🙂

 • Mariusz Nowak

  Tak jak One Plus ?

 • StopCham

  Mam mixa 2s, fajny telefon choć bateria trzyma coraz krócej (wyświetlacz na początku 5,5-6,5h, teraz 3,5-4,5h… 2aktywne karty, dane, wifi i Bluetooth wlaczone) ale ma ostatnio jakieś odchyły, czasem wifi nie może się włączyć, czasem zanim zadzwoni mija 30sek, zasięg traci, albo pomimo LTE net nie działa, zastanawiam się czy można to reklamować? Ile ma gwarancji jeśli wzięty jest na firmę w mi store?

  • Darek Mazur

   Nie czeba było kiedyś kupować tego gówna od Xiaomi a teraz narzekać , więcej jest takich przypadków nie szczęśliwego użytkownika Xiaomi jak pan opisuje .
   Ja kupiłem 2 lat temu Apple iPhone 8 plus i bateria czym do 8 gdz pracy smartfona Apple na włonczonym LTE , WI-FI normalnie działa dłużej i to na jednym ładowaniu baterii wystarcza na około 12 godzin pracy w iPhone na włonczonym oszczędzaniu energii .
   To co drogie jest tanie na te 4 lata iPhone wystarczy później nowy smartfon Apple.
   Ostatnio kupiłem Meizu16s pro wypada lepiej niż Xiaomi Mi 9T pro ładny wygląd Meizu . Oppo na ryneku europejski Holandia ma dobre smartfony sklep i operator sieci a w Chinach 2 miejsce w rankingu sprzedaży smartfona .
   Skandynawii najbardziej popularnych modeli to flagowce Samsunga , Apple, Huawei, Oppo , nie koniecznie Xiaomi to tylko kupuje przeważnie młodzież w wieku szkolnym ginbale .

 • marian szarf

  Jak będzie „połykaczem” baterii, to podziękuję.

 • Cichy

  I dobrze że będzie miał ekstemalnie zagięty wyświetlacz , przynajmniej nie będzie mie kusić żeby go kupić . Wolę telefony bez zagięcia ekranów .

 • Bartek Wójt

  Mi wystarczy żeby miał cienkie ramki tej samej wielkości wokół wyświetlacza. Tak gdzieś 95% screen to body.


reklama