, Android BlackBerry BlackBerry OS Google Gry i aplikacje Microsoft Newsy Nokia Pozostali RIM Samsung Telefony Windows Phone

Samsung Galaxy S3 nie zaszokuje ceną, czyli plotki oKiem maniaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bob

  @Arek, Krzysiek – Samsung nie odpisze 😀
  Ma to po prostu gdzieś. Taka usterka powinna być załatwiana w 1-2 dni, gdyż nie jest to „jakiś tam” błąd na X telefonów. Bardzo dużo słuchawek ma z tym problem i ze strony Samsunga powinna być akcja jak robią to koncerny samochodowe – ogłoszenie, że należy udać się do serwisu i wymienią to od ręki.
  No ale lepiej udawać, że problemu nie ma.

  Ja im nie popuszczę – oddałem 2 razy telefon do serwisu. Drugi raz było na drugi dzień po odebraniu z „naprawy”. Na dniach znów odbieram z ich serwisu i sądzę, że oddam trzeci raz.

  Po trzecim razie mają obowiązek wydać nowy telefon.

 • biblok

  Jak będą takie jaj z tymi aktualizacjami Androida to będzie trzeba się przesiąść na iOS , tylko żeby zrobili wreszcie iPhone z 4 calowym wyświetlaczem , bo nie mam zamiaru kupować co roku fona tylko dlatego że ma nową wersję Androida na którą nie będę mógł liczyć . Szkoda , bo Android to fajny system .

 • unlimited

  Jeszcze większe wymagania dla Androida, to robi się najbardziej niezoptymalizowany system jaki widzieliśmy, który definitywnie chce się oderwać od bazy linuksowej(zresztą i tak nie bazuje na czystym kodzie..), gdzie właśnie to optymalizacja, niezawodnośc i szybkość działania to klucz do sukcesu. Dziwną politykę ma google, zresztą sami rozpoczeli ten bez sensowny wyścig zbrojeń przez producentów.

 • biscuit

  DrateK – mogę się założyć o niemałe pieniądze, że Xperia S będzie chodzić płynniej niż SGS3. Oczywiście mówię o telefonie spersonalizowanym, czyli z zainstalowanymi około 40-60 aplikacjami.
  Poza tym porównanie należy rozpatrzyć na płaszczyźnie „flagowy model producenta”, a nie „przy 4 rdzeniach dochodzę szybciej niż przy 2”.

  Widzę na gsmmaniaku przybywa fanów WP7. Sam z ciekawością czekam na Lumię 610. Niemniej jednak ograniczenie do jednego launchera jest dla mnie nie do zaakceptowania. Z kolei słuchawki od Microsoftu jeszcze długo nie dorobią się takiego wsparcia deweloperów, jak telefony z Androidem – a to głównie powinno być brane pod uwagę przy zakupie urządzenia na dłużej niż pół roku.

 • Arek

  To zależy od tego, czego oczekujesz od telefonu. Obecnie każdy system ma swoje wady i zalety. WP7 na pewno będzie popularniejszy, Microsoft o to zadba i nie pozwoli, żeby ich dzieło było gdzieś na 3 miejscu. Mnie osobiście nie pasuje interfejs tego systemu, kompletnie mnie odrzuca i z tego powodu mam Androida i nie wydaje mi się, żebym był jedynym, który tak „ma” 😉
  @Krzysztof Swoboda: bardzo miło to słyszeć, nie pozwólcie im się wywinąć 😉 Jakieś wyjaśnienie nam się należy. To nie sprzęt za 400zł tylko już coś poważniejszego i posiadasz tego sprzętu może wymagać, żeby wszystko działało conajmniej dobrze.

 • LINEK

  TO PROSTE:
  GOOGLE OLAŁO RYNEK I MIAŁO GO W DU*IE, ZWOLNIŁO ROZWÓJ, PRODUCENCI WSTAWIALI STAROCIA SYSTEMOWE I GOOGLE UPADA, A SZKODA…
  DOKŁADNIE JAK MAN. CITY….
  TERAZ ROBIĄ MINĘ O_O, A POTEM POMYŚLĄ, A NASTĘPNIE OBUDZĄ SIĘ NA SAMYM DNIE….
  MOŻE SYSTEM SUPER, ALE TAKTYKA HU*OWA.

 • Papiak

  Spójrzmy*

 • Papiak

  Spójżmy prawdzie w oczy, Android mimo tego, że wbił się nie dawno na sam sczyt, to z dna wybije go Windows i watpie zeby cos ich powstrzymalo. Za pare lat Android bedzie tylko nie istniejącą legendą.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Krzysztof Swoboda

  @Arek: pilnujemy tego tematu cały czas, ale Samsungowi się nie spieszy, niemniej jednak cały czas jesteśmy dobrej myśli 🙂

 • DrateK

  biscuit Xperia S ma 2 rdzenie a nie 4 więc to jest dość spora przepaść i nie wiem dlaczego ją porównujesz z fonami quad core

 • Arek

  A jak z odpowiedzią Samsunga w sprawie różowej plamy(chodzi o aparat oczywiście)? Odpisali coś?

 • biscuit

  No nie wiem, czy cena SGS3 jest konkurencyjna – Xperia S jest tańsza o kilkaset złotych, LG 4x zapewne również nie przekroczy 2300zł. Jedynie HTC ma w ofercie droższy model, jednak jeśli Samsung zastosuje legendarną już plastikową obudowę, wiele osób może zdecydować się dołożyć te 200zł dla lepszego wykonania.

  Co do Androida 5.0 to mam nadzieję, że nie opuszczą Tegry 2. W przeciwnym razie sporo osób, które kupiło tablet z Honeycombem, następnym razem wybierze tablet z innym systemem operacyjnym.


reklama