, Huawei Newsy Play Promocje Telefony

Nocne promo w Play: Huawei P20 Lite za mniej niż 700 zł

huawei-p20-lite

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Cejrowski

  Podpowiem ci wraz z premierą mate 30 ale albo jesteś trochę nie mądry albo było to pytanie retoryczne

 • neomagnet

  Jeżeli nie dopłacają przynajmniej 900zł za wzięcie tego szrota to lipa. Za damo bym nie wziął, utylizacja elektrosmieci kosztuje. Miałem kilkudniową styczność z tym „debilofonem”. Najgorszy szajs jaki w życiu miałem nieprzyjemność używać. Właściciel zresztą też pozbył się tego po miesiącu. Stary samsungowy lagwizz był królem płynności w porównaniu do P20 lite. Bateria na niecałe pół dnia, aplikacje notorycznie zamykane, brak powiadomień z maila czy whatsappa. Zdjęcia potrafiły wyjść jednocześnie bardzo ciemne i przepalone xD Takiego wyczynu nawet prehistoryczny galaxy Ace nie był w stanie dokonać xD

 • X gamers Games

  Nocne promo w Play: Huawei P20 Lite za mniej niż 700 zł a kosztuje 699zł 1zł mniej niż w tytule

 • Wit Tar

  P 20 Lite to DOBRY telefon z DOBRYM aparatem, kompletnie wystarczający do normalnego użytku. Pewnie nie dla osób oglądających filmy w pełnym słońcu, nie dla wielbicieli Amoledu i Samsungow i nie dla wyrafinowanych graczy. Używam go od 10 m_cy i nie widzę dyskwalifikujacych wad. Bateria mogła by być lepsza, ale szybkie ładowanie zapewnia komfort. Seria P lite to dobre ekonomiczne rozwiązanie. Aktualizacja do Emui 9 była miłym akcentem.

 • Maciek £.

  W Euro ta cena obowiązuje od 03.07.2019 – 07.07.2019, więc jak ktoś się spóźni na promocję najbardziej drewnianej sieci w Polsce, lub musiał by kupować tam np. starter (to z reguły tylko dla abonentów), wystarczy że pójdzie (lub kliknie) do sklepu.

 • mozilla007

  Tylko ile można tego kirina 710 pakować? Jest tego pełno z tym procesorem.

  • Mortimer

   Faktem jednakże jest, że Kirin 710 to całkiem sensowny procek dla urządzeń ze średnio-dolnej półki, który na pewno liderem w żadnej dziedzinie nie jest, ale mimo wszystko sprawnie napędza telefony Huawei’a/Honora.

   W odróżnieniu od Kirina 659, który – na tle konkurencji – ani nie ma mocy, ani nie jest energooszczędny. W porównaniu z nim Kirin 710 to sprzęt z zupełnie innej bajki.

   A w nowych telefonach H&H pojawia się już następca Kirina 710 – 810. Jeśli wierzyć producentowi, stanowiący spory krok naprzód. Całkiem możliwe.

 • Enzo Den

  Mam go od roku. Słaba bateria i ekran. Nic na nim nie widać w słońcu. Wcześniej miałem amoled w A5 2017 I ten ekran był o wiele lepszy.

  • Mortimer

   P20 lite to dobry przykład paskudnego marketingowego trendu, polegającego na podczepianiu paździerzy pod „szlachetne” serie urządzeń z wyższych półek. I tak jak powiązanie między P20 Pro i „zwykłym” P20 jest logiczne, to P20 lite nie ma z nimi nic wspólnego, oczywiście poza „szlachetną” nazwą. Niestety masa ludzi łapie się na takie sztuczki – osobiści znam takie, które wzięły P20 lite z przekonaniem (solidnie wzmocnionym przez infolinię operatora), że to takie „prawie P20”.


reklama