, Huawei Newsy Telefony

Huawei Nova 5 Pro podważa sens zakupu Huawei P30 Pro i Honor 20 Pro!

fot. item.jd.com

fot. item.jd.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Zyzy Zyzy

  Posiadałem telefon P20lite Huawei, teraz posiadam P30lite Huawei, jestem bardzo zadowolony, nie zawiesza się nigdy,wszystko jest okej i przy następnym zakupie wybrałbym chyba Huawei P30(wersja Pro Huawei p30 Nie podoba mi się ze względu zaokrąglen dlatego wybrałbym Huawei p30) niż Huawei Nova 5 pro.
  Jakoś przyzwyczaiłem się do serii p.
  Ale powiedzcie mi nie zrobiłbym duży błąd? Huawei Nova 5 pro jest lepsza niż Huawei p30, aż tak bardzo nie znam się na telefonach więc proszę o poradę.
  Dziękuję pozdrawiam wszystkich

 • Parrot Max

  Według waszych artykułów każdy kolejny teiefon podważa zakup poprzedniego 🤦

 • kanon7

  W tytule:
  „Huawei Nova 5 Pro podważa sens zakupu Huawei P30 Pro”

  A w tekście:
  „z wyjątkiem aparatu, który w Nova 5 Pro będzie wprawdzie poczwórny, natomiast nie będzie mógł konkurować z flagową jakością P30 Pro.”

  Czyli w zasadzie nie ma startu do najważniejszej opcji P30 Pro czyli aparatu, więc to Nova 5 Pro dla mnie nie ma sensu zakupu. Tym bardziej że każdy tygodniem są jakieś promocje na P30 Pro np. 2 dni temu x-kom’ie wersja 6/128GB była za 2799 zł.

  • Zyzy Zyzy

   Ten komentarz trochę mi pomógł dzięki

 • GreedFire

  Nie czaje czemu wszyscysię jarają prockami i ilością ramu zamiast aparatem. Najnowsze telefony i tak mają wystarczająco mocy i ramu a jedynym problemem jest system operacyjny. Dla mnie wyznacznikiem jest np aparat i dlatego tego telefonu bym nie kupił.

 • Radosław Kozłowski

  Ten nova 5 z Kirinem 810 zalatuje trochę na Mate 30 Lite…


reklama