, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 10 Pro będzie najlepszym smartfonem Samsunga w historii

fot. OnLeaks & PriceBaba

fot. OnLeaks & PriceBaba

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • krzysp

  Tyle ostatnio bajek na temat NOTE 10 że chyba jednak warto zrobić sobie wakacje od technologii …dodam iż wczoraj widziałem 2 grafiki na jednej fakt nie było złącza słuchawkowego a na drugiej te złącze było

 • neo

  Słyszymy to każdego roku. 😉

 • Jarlbjorn

  Każda dziura w ekranie w modelu tzw. biznesowym to porażka. Bateria może być większa lub mniejsza, procesor Exynos czy inny, bez znaczenia jak dla mnie, natomiast dziurom w ekranie, łezkom, wcięciom i innym tandetnym bajerom mówimy nie.

  Ekran ma być normalny, niezakłócony, bez dziwactw i denerwujących pseudonowinek.

 • Sebastian Witek

  Rok w rok to samo i to nie tylko odnośnie smartfonów, gry-fifa, pes -jeszcze bardziej okrągła piłka niż przed rokiem. Jak sobie człowiek tak pomyśli i dotrze do niego jak wiele rzeczy powtarza się i jak to wszystko się kręci i funkcjonuje …
  Ciekawe czy tak będzie zawsze?

  • LinekPark

   Tylko, że ja lubię pograć w PESa Managera i on działał dobrze już na Snapie 625. Na Kirinie 710 nie widzę zbytnio różnicy w nim, Po co wydajność nie wiadomo jaka, gdy stare procki starczają i do dużych gier? Miałem kiedyś ex flagowca zamiast średniaka. Zmieniam co rok i tu akurat specjalnie wybrałem tę samą markę. Po Moto X Style wziąłem G5S Plus i nie widzę sensu dopłacania za stare flagowce.

   • Sebastian Witek

    Ja nie mówię, że PES czy FIFA są złe ale co roku jest ta sama papka, najlepsze odsłony od lat, super-duper dopracowane, odnośnie tych piłek to taka kosmetyka jest wykonana w stosunku do poprzedniej wersji, która równie dobrze mogłaby być jakimś update’m wykonana ale wiadomo dlaczego nie jest.


reklama