, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy M20 Power wkracza do Europy. Sprawdź, co ma do zaoferowania

Galaxy M20_4

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • VC89

  M20 z G7 przegrał i to bardzo wyraźnie (w teście GSMarena). Nie mniej różnice robią wyświetlacze. Wsadzić ekran z Motki do Samsunga i podejrzewam, że byłoby ciekawie.

 • Edmund

  Niestety jego wyświetlacz to PLS TFT. Natomiast obecny już w sprzedaży w Indiach Samsung Galaxy M30 ma wyświetlacz superAmoled! Oba telefony z uwagi na pojemność baterii (5000 mAh), wielkość przekątnej ekranu i dobrą cenę powinny być obowiązkowo w polskiej dystrybucji, jeżeli osoby odpowiedzialne za nią są chociaż trochę myślące….

  • Fajowsko

   M30 owszem ma, ale temat dotyczy M20 Power. M20 sprzedawany w Indiach śmiga z PLS TFT. M30 posiada nawet 3 obiektywy z tyłu. 😛

 • Grzegorz

  Dlaczego wyświetlacz nazywacie panelem i plecy telefonu też panelem. Co to wg Autora jest panel w tym artykule?

  O wyświetlaczu jest sporo zdań, a nie dowiemy się jakiego typu, IPS, amoled?

 • Dragon84

  Niestety Samsung Galaxy Note 8 który sporo kosztuje zdecydowanie rozczarowuje jeśli chodzi o sot,cóż jedyny plus to szybkie ładowanie

 • Szalony Tadeusz

  „bardzo atrakcyjna cena” 🙂 co autor wpisu miał na myśli … telefon po promocji kosztuje ok. 900 zł, bez promocji ok. 1025 zł . Oprócz większej pojemności baterii, która przecież nie gwarantuje, że telefon będzie działać dłużej na jednym ładowaniu, to w czym on jest lepszy od Redmi Note 7 ? … gorszy procesor, gorszy aparat chyba, że komuś bardzo zależy na aparacie szerokokątnym, telefon od nowości ma androida Oreo (to jakiś żart), na pewno będzie krócej wspierany jeśli chodzi o aktualizację oprogramowania. Można też być pewnym po tym co Samsung w swoich dotychczasowych telefonach pokazuje, że czytnik linii papilarnych, też będzie gorszy, mnie dokładny niż w Xiaomi.

 • Jakub

  Jak potrafią zrobić takie urządzenie, to czemu inne nie mają takiej pojemności baterii , albo chociaż zbliżoną

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  I pomimo baterii 5000 mAh to i tak będzie trzymał na baterii gorzej niż Redmi Note 7 😂


reklama