, HTC Pierwsze wrażenia Smartfony

Lśniąca piękność w naszych rękach – testujemy HTC U11

HTC U11/ fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

 • Brzydal

  Hybrydowy dual sim? Oraz czy jest aktywny czy standby.

 • Alex

  A co w nim pięknego? Nie widzę nic. Ot zwykły telefon. Ani wąskich ramek ani jakiegos super ekranu nie ma. Ani nie jest z jakichś super materiałów. Więc co w nim pięknego?

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   A tak z ciekawości, co to są super materiały? 🙂

   Pamiętaj, że wygląd to kwestia gustu, a ja miałem na myśli przede wszystkim zmianę odcienia koloru pod różnym kątem, na żywo fajnie to wygląda.

 • Papaj ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

  Czy wygodnie korzysta się z telefonu jedną ręką przy takich rozmiarach jeśli ktoś jest praworęczny? Przycisk home jest dotykowy, czy więc sięgnięcie do przycisku back nie jest problematyczne?

  Czy robienie zdjęć przy słabych warunkach oświetleniowych przy pomocy ściskania ma jakikolwiek sens? Na prezentacji widziałem, że prezesowi ręka się trzęsła podczas ściskania jakby miał drgawki.

  Jaka jest jasność ekranu? Ile nitów? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji a chciałbym porównać z S8.

  Czy nagrywanie filmu z dźwiękiem 3D faktycznie działa? Zastanawia mnie czy faktycznie sprawdza się ten mikrofon kierunkowy przy zoomowaniu.

 • tedav1

  Czy ma on kodek aptx?

 • JKDelaney

  głośniki? czy faktycznie są teraz najlepsze na rynku, jakość słuchawek, ekran, jakość dźwięku na adapterze jack, jak bateria ile sot średnio, aparat jak się sprawuje (chociaż akurat o tym to się naczytałem)

 • JKDelaney

  No a niby który telefon ma coś „przełomowego” w materiałach? takie gadanie dla gadania i żeby ponarzekać i pocisnąc jak to zwykle HTC ostatnio modne. Moim zdaniem tył telefonu jest jak najbardziej wyróżniający, żaden producent nie zrobił tak efektownego szkła. Front jest zwyczajny jak 95 % dzisijeszych telefonów. Galaxy S8 owszem i ładniejszy ale ekran o takich proporcjach jest jak na ten moment mało funkcjonalny i nie każdy kupuje telefon bo jest ładniejszy od drugiego. Są ważniejsze sprawy.


reklama