,

Apple ma największe udziały w USA, ale do dominacji daleko

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 4

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. decniety, :

  Powiem szczerze, że zaskakują mnie te statystyki. Mieszkam w Stanach i raczej 90 osób które spotykam mają Iphone, więc te 40% Apple i 31 Samsunga są dla mnie zaskoczeniem.

 2. Blazej C, :

  @Dencienty. Mieszkam obecnie i pracuje w UK i tez większość ma iPhone’y nawet w mojej firmie. Wiec nie wiem skąd te statystyki biorą. We wrześniu bede w Canadzie wiec z ciekawością zobaczę jako to wyglada w Ameryce ale myśle ze te statystyki sa grubo przesadzone i wciska sie ludzia w Polsce kit. Pozdrawiania z UK. Hey.

  • decniety, :

   Co do takich statystyk to bym się zgodził jakby była mowa o jednym modelu Iphone i wszystkich modelach Samsunga ale moim zdaniem praktycznie nie możliwością jest żeby różnica między tymi dwoma firmami wynosiła tylko 9 procent. Nie jestem jakimś tam funboyem Apple ale wystarczy spojrzeć jak wygląda premiera Iphone i jego sprzedaż, gdzie co roku praktycznie bije rekordy sprzedaży.

 3. Grzywy, :

  Również mieszkam w UK i również widzę, że tutaj głównym graczem jest Apple. Tak na oko ponad 70% osób posiada jakiegoś iPhona a w sklepach z akcesoriami właściwie nie ma rzeczy do innych marek.

Dodaj komentarz


reklama