Jak dziś wygram w Lotka, to kupię sobie tego Xiaomi. Będąc obrzydliwie bogatym przygarnąłbym też jakieś wielkie V8
Coraz bardziej drażni mnie Windows 11 - i to do tego stopnia, że myślę o przejściu na Maca. Oznaczałoby to jednak zmianę Androida na iOS i spory wydatek. Nic tylko wygrać w Lotka. Gdybym trafił dziś w szóstkę, to kupiłbym nie sprzęt Apple'a, a... samochód Xiaomi SU7 i jakiegoś androidowego flagowca, a także zapewne kilka innych "gadżetów".
