Gdzie się podziały tamte Motorole? Najnowsze są cholernie drogie i mało opłacalne
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w stosunku do konkurencji i tego, co oferowały. Obecne modele marki Motorola są o wiele droższe w zakupie i często nie pomagają nawet obniżki cen w sklepach.


