, Newsy Oppo Smartfony

Nadchodzi nowy wariant Oppo Reno z większą baterią. Nie można było tak od razu?

OPPO Reno / fot. OPPO

OPPO Reno / fot. OPPO

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Pojemność baterii to nie wszystko, można wsadzić 4100 mAh jak w SGS10+ a i tak bateria ledwo wytrzyma 1 dzień, a można wsadzić 3300 mAh jak w Xiaomi Mi9 i też spokojnie wytrzyma 1 dzień.
  A zadanie o aparacie o selfie jest po prostu żałosne. Jak można w 2019 roku uważać że przez zwiększenie liczby MPix zwiększy się jakość zdjęć?! Tylko fizyczna wielkość matrycy i rozmiar piksela ma znaczenie. W zeszłej dekadzie jak w kompaktach producenci ścigali się na MPix to okazało się, że więcej MPix wcale nie dawało lepszych zdjęć a aparaty przeładowane megapikselami robiły bardziej ziarniste zdjęcia. Nigdy liczba megapikseli nie przekłada się na jakość zdjęć, wręcz przeciwnie, przez przeładowanie pikseli fotki z kamery do selfie mogą być wręcz gorsze niż w poprzedniku.

  • leon691

   Zawsze większa bateria jest lepsza, to wyobraź sobie, że do samsunga wsadzili 3300mah. Zawsze też jest szansa że updaty poprawią zarządzanie energią (co się właśnie dzieje w przypadku s10e/s10/s10+). Podobnie jeśli chodzi o megapiksele w aparacie do selfie, w skrócie dzielą się na słabe (5/8mpix) i lepsze, a przynajmniej robiące ostrzejsze zdjęcia. Jeśli chodzi o aparat główny to już faktycznie na mpix bym uwagi nie zwracał (patrz mi note 7)

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

    Tego nie trzeba wyobrażać, wystarczy wziąć do ręki S10e albo zeszłorocznego S9. 😂

    • leon691

     Miałem na myśli tego więkzego


reklama