, LG Newsy Telefony

A LG swoje – straty w działce smartfonów to już normalka. Plan ratunkowy jest naprawdę osobliwy

LG G7 Fit / fot. gsmManiaK.pl

LG G7 Fit / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • bobok

  Przy okazji mieli (nadal mają) najgorszą nakładkę na Androida, design był przestarzały a telefony za drogie…

 • Soverxdx

  Jak będą nadal wprowadzać ich flagowe modele pół roku po premierze w cenie jakby wyprzedzili konkurencję to przeniesienie produkcji im niewiele pomoże.

 • Krzysztof Kaczmarek

  O boshe, ileż w tym troski o losy LG. No i jeszcze trzeba było dopisać o HTC , standardzik. Nie skupiajcie się proszę na wynikach sprzedaży a na jakości !!! Koncerny takie jak LG czy HTC dadzą sobie radę, pomimo tego że wykazujecie tak potężna troskę o ich losy i tak przejmująco rugacie politykę obu firm .Dodam na marginesie, że po raz kolejny pod kolejnym już artykułem na waszej stronie czytam o upadku HTC, a konkretnie ich działu mobilnego. Otóż, ku waszej wiedzy- exhodus sprzedaje się na tyle dobrze, że będzie wypuszczona kolejna odsłona tego modelu. A więc, macie jeszcze trochę czasu na wieszczenie upadku HTC, podobnie jak LG. Niedowiarkom polecam model HTC U12+. Sprawdźcie, potem piszcie.

 • 999Jan2006

  Ciekawe jek potoczą się losy firmy…

 • indlvarn

  Gdyby LG nie olewało aktualizacji, szybciej wprowadzało swoje smartfony i zadbało o design może coś z tego by było, a tak przepadną jak Sony.

  • Joorre

   Który jeszcze nie przepadł

  • Mirek

   Zawsze podobały mi się telefony Sony,począwszy od ich pierwszych modeli. Szkoda by było ,aby podzielili los Ericssona ,czy Nokii.
   LG nie wyróżniało się specjalnie w telefonach,po za kilkoma modelami,więc niech toną.

   • https://365dniwobiektywielg.wordpress.com/ Yaris

    Pomyliłeś chyba firmy.To zawsze LG wyróżniało się innowacyjnością i tak jest do dziś. SonyEricsson rzeczywiście był ładny ale samo sony to juz totalnie bez polotu przez 5 lat ten sam model z malymi zmianami(co nie znaczy ze to było złe).

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

   Problemem LG jest przed wszystkim zbyt wysoka wycena smatfronów, jak LG sprzedawało G2 i G3 za 2200 zł wszytko było ok. Miały parę braków, ale w tej cenie jak najbardziej do zaakceptowania, a teraz flagowce dalej mają braki a kosztują 50% więcej. Do tego dochodzą jeszcze fatalne aparaty, krótki czas pracy na baterii i katastrofalna średnia półka.


reklama