, Android Gry i aplikacje iOS Newsy Plus Promocje Telefony Windows

Jak zdobyć 50 GB darmowego internetu w Plusie?

Aplikacja Plus Online

fot. Plus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • szczekacz

  Ta promocja tylko swiadczy o operatorze, maja takich klientow że trzeba ich przekonywac do postępu, z którego winnych sieciach dawno korzystają….. na pewno zielonym przydadzą się gigabajty,buhahhhaa- oni nie wiedza po co to jest

 • can006

  Probowalem załozyc mamie konto na tym plus online w orange wystarycz opodac maila nr tel i haslo wlasne a w tym plusie zeby sie zalogowac trzeba miec miliony ehasel albo kod puk przypomina mi to bajke asterix i obelix jak latali po tym rzymskim urzedzie z tymi zaswiedczeniami kodu puk nie mam bo starter zgubilem to musze dzwonic do obslugi klienta zeby dostacv haslo wiekszej bzudry nie widzialem.

 • Roman Rarog

  Aplikacja trochę toporna ale ma jedną zaletę – działa. I to jasno pokazuje co jest powłączane i stan usług. Na Orange są straszne rozbieżności w czasie aktualizowania statusów usług i konta prepaid , często co innego pokazuje aplikacja, web i kody USSD . Nie wiem jak T-Mobile ale ich ebok działał najgorzej, tak dziadowskie że od paru lat nie chce mi się ponownie sprawdzać – nigdy nie było wiadomo czy usługi są włączone i przełączanie ich stanów trwało wieki (zapewne to generowało zlecenia do ręcznej obsługi dla pracowników…).

 • Łukasz Krawiec

  Super. Rozdają gigabajty za byle co, a mi internetu ledwo na pół miesiąca starczyło przez Netflix na 2 urządzeniach. Teraz drugie pół na 512 kbit. Brawo wy.

 • Mirek

  Apkę można zainstalować na telefonach z Windows,to ciekawa sytuacja,bo Play swoją apkę wywalił z Windowsa,w czasie gdy jeszcze sprzedawał telefony z tym systemem.


reklama