, Newsy Technologie Telefony

Wielka szansa dla średniaków: stworzono czytnik linii papilarnych wewnątrz ekranu LCD!

Fot. Vivo

Fot. Vivo

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jan

  Aha czyli znów każą dopłacać ze niedopracowaną i kiepsko działającą technologię… to ja podziękuję.

  Czekam na smartfona z metalowym body, wyświetlaczem 6″+ baterią 4000+, jakims wydajnym procekm, 8giga ramu, jackiem sluchawkowym, dobrym gpsem i szybkimi standardami lacznosci… i chyba predko sie nie doczekam. 🙁

 • LinekPark

  Czyli i w LCD będą zbierać twoje odciski nawet jeśli tego nie chcesz, szkoda.

  • servomoto

   Jeżeli masz w miarę świeży paszport Twoje odciski mają już wszystkie służby więc w czym problem?

 • Jarlbjorn

  Czy większość nabywców takich komórek pracuje w jakichś służbach specjalnych albo ochronie informacji niejawnych, aby kwestia takiego czytnika miała aż tak istotne znaczenie?

  Dla mnie to jest zawracanie głowy. Nigdy nie stosowalem żadnych śmiesznych kodów i czytników linii papilarnych bo i po co.

  • Jaroszek Poncyk

   Poczekaj, aż ktoś zacznie Ci grzebać po telefonie bo zostawisz w gronie znajomych w barze. Dziewczyna, żona też lubi sobie zerknąć.
   Dla ciebie i odsetku % społeczeństwa to nic nie znaczące coś, dla innych jedna z kluczowych funkcji w telefonie. Ukradną Ci/zgubisz telefon/ gdzie masz podpięte wszystkie swoje konta mailowe, kontakty, wiadomości i zdjęcia prywatne, a wiemy jak wyglądają prywatne zdjęcia u młodych. Karty w google pay/apple pay.
   Zabezpieczenie odciskiem to gwarant na to. że zdążysz zablokować usługi, odpiąć karty, wylogować zdalnie wszystkie skrzynki, konta społecznościowe itp.
   Polecam patrzeć bardziej obiektywnie na temat zabezpieczeń biometrycznych/

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/100006610392704/ Krzysiek Driver

    Niby pinu nie mozesz ustawic badz gestu? Wiesz po co jest czytnik w ekranie? Jeszcze wiecej zaplacisz jak ekran rozwalisz, mysl troche.

  • Adam Wierak

   Jedna informacja zmienia całe życie. Niektórzy cenią sobie prywatność, dane osobowe, sekretny własnej firmy, sukcesu, kochanki itd


reklama