, Newsy Redmi Smartfony

Flagowy Redmi będzie bardziej kompletny niż Mi 9. Nawet POCOPHONE nie był tak dobry

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • hajla

  NFC to zla wiadomosc dla wyznwacow XIAOMI/REDMI. im przeciez nfc nie potrzebne i tylko cene zwiekszy 😀

  • dreq02

   ależ oczywiście, chcesz nfc to kup xiaomi MI

 • xAnubiSx

  wow!! to mi9 nie jest jednak super-hiper-turbo? Wiadomo coś o arbuzach i orzechach?-daje radę? może tym razem kokosy?……

 • Zbigniew Burski

  Wiadomo jaka jest spodziewana nazwa tego modelu?

 • Sebastian Em

  Bezprzewodowe ładowanie działa też przez plastikową obudowę więc smartfon wcale nie musi mieć plecków że szkła. Osobiście wolałbym tworzywo sztuczne. Natomiast obecność NFC i minijack to bardzo dobra wiadomość.

 • indlvarn

  Xiaomi szybko uczy się na błędach. Co do Poco F1 najwięcej obiekcji tyczyło się ekranu, plastiku i braku NFC. Te dwa ostatnie aspekty ulegną poprawie. Najciekawsze jest to ile to Redmi będzie kosztować.

 • Artok

  I oni to puszczą taniej, niż 1899? Użytkownicy Mi9 mogą się poczuć wyru… no, że po 3 miesiącach producent daje tańszy i lepiej wyposażony model.

  • Direct

   Każdego szkoda. Nauczka, które marki na przyszłość omijać.

   • Mortimer

    Bo lepiej kupić niekoniecznie lepsze urządzenie za niekoniecznie lepszą cenę, byle tylko było innej marki? Idąc Twoim tokiem myślenia nie ma sensu kupować Huaweiów, bo praktycznie to samo tyle, że za mniejsze pieniądze, ten sam koncern sprzedaje pod marka Honor. A chyba jedyną liczącą się firmą, nie konkurującą sama ze sobą, jest Apple (choć to też dyskusyjne, skoro jej 3 oferowane modele o bardzo odmiennych cenach oparte są o ten sam SoC, czyli w zasadzie to niemal samo marka oferuje za 3000 i 6000) .

    Na razie o nowym „flagowym” Redmi nie wiadomo niczego konkretnego, poza szczątkowymi informacjami podanymi w artykule (skądinąd ozdobionym screenem z Weibo odnoszącym się do Redmi 7 Pro). Jak rzecz trafi na rynek i będzie znana jego cena, będzie można napisać coś konkretnego o relacji jakość/cena i wewnętrznej konkurencji między submarkami Xiaomi. Póki co na rynku jest Mi9, które – przy wszystkich swoich wadach – oferuje IMHO najlepszy stosunek ceny do tego, co się za nią dostaje. Jak na rynek wejdą „flagowe” Redmi i Poco 2, zapewne zostanie zapowiedziana nowa wersja flagowca Mi, która będzie pod pewnymi względami grała w wyższej lidze (na pewno będzie 5G, AMOLEDowy panel, może ulepszony moduł foto; może też w końcu zapłacą za jakiś certyfikat IP; do tego zapewne podwójny GPS będzie zarezerwowany dla rodziny Mi; generalnie różnic jakoś uzasadniających zakup Mi10 będzie raczej sporo).

    Poza tym konkurencja nie śpi. Do Chin (a przecież głównie z myślą o tamtym rynku projektuje Xiaomi) wchodzi agresywne cenowo Realme, nowy topowy Lenovo Z6 Pro jest tam wyceniony konkurencyjnie wobec Mi.

  • indlvarn

   To wszystko są domysły. Brak ekranu OLED i czytnika linii papilarnych czy ewentualnie aparatu szerokokątnego to niekoniecznie lepiej wyposażony model.

  • kroczący_wśród_ cieni

   A na końcu wszystkich pogodzi Pocophone F2.

  • galakty

   Nie wiemy nawet czy ładowanie będzie 20W, czy może słabsze. Do tego IPS, czytnik z tyłu. Gniazdo jack jest fajne, ale wciąż wolę Mi 9.


reklama