, Ciekawostki Newsy

UOKiK wysłał tajemniczego klienta do 16 sklepów z elektroniką. Co z tego wyniknie?

UOKiK

fot. Pixabay

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Anna Bella

  Ale serio, ktoś miał taką sytuację w media expert? bo ja nigdy

 • Kamil Szostak

  Jak dla mnie media expert trzyma od lat poziom obsługi

 • CriterS

  „UOKiK wysłał 36 swoich pracowników do łącznie 16 punktów handlu elektroniką”
  Że co!? Na prawie 40 mln kraj… Nie no, nie ma co, mają rozmach skur….ny 😂🤣 Chyba tylko po W-wie się bujali.

 • Kerto

  A tak w ogóle czytając te Wasze krytykanckie wpisy na temat artykułu to myślę teraz, że odezwali się sprzedawcy z marketów. Robicie pewnie w pory ze strachu bo urzędnicy przyłapali Was na wciskaniu kitu a jak wpadniecie to kierownik premii nie da tylko opier…, że daliście się złapać. Nie czarujmy się, że przy takiej nadprodukcji sprzętu któryś ze sklepów przejmie się kontrolą? Sprzedaż musi być bo są plany robione przez prezesików. Jeden musi kupić większy dom inny jacht a trzeci polecieć na księżyc. Więc nie narzekać tylko dalej kit wciskać.

 • LinekPark

  Znów odpływasz, jak przy chwaleniu Samsunga za szpiegostwo. Zwracałem router w euro, bo nie chciał się dogadać z moją siecią bez problemu. Żadnego problemu.

 • dreq02

  ale lanie wody o czymś co można streścić w jednym zdaniu. A druga rzecz to piszemy artykuł o kontroli ale nic więcej nie wiemy. To piszcie jak macie potwierdzone informacje. A nie w stylu: za rok wyjdzie kolejny xiaomi ale nic o nim nie wiadomo. Gratulacje 🙂

 • Kerto

  Komentatorzy, myślenie widzę u Was nie działa. Marcin opisał fakt kontroli i czeka na wyniki. Skargi od ludzi płyną, więc urzędnicy poszli w teren sprawdzić. Co jest dla Was w tym za trudne? Nie pchajcie się na forum tylko do szkoły.

 • http://fb.com/ranDungeon ГАСООП

  Jak na tych fake stronach gdzie jest 50 razy powtórzone jedno zdanie ale nic poza nim żadnej informacji.

 • umpa

  pamiętam jak urzędnicy pracujący za pieniądze podatników robili kontrolę jakości piwa (bo wiele piw dopuszczonych do sprzedaży na naszym rynku koło piwa nie stało i nie jest produkowanych zgodnie z podstawami produkcji piwa – takie wyroby piwopodobne podobnie jak produkty czekoladopodobne). wyniki badań nie zostały przedstawione opinii publicznej. w zasadzie nie z tego nie wynikło. zobaczymy, czy tym razem coś z tego wyniknie a nieprawidłowości zostaną nagrodzone odpowiednią karą najlepiej kilka tysięcy razy wyższą niż parodia w okolicach 150zł jaką miała zapłacić sieć marketów Champion za świadome i celowe trucie Polaków poprzez całkowicie świadomą sprzedaż produktów spożywczych. najgorsze w tym całym systemie jest patologiczne społeczeństwo dające przyzwolenie na takie działania.

 • MiKE

  A czy Szanowny Autor tegoż tekstu to pracuje w jakimś elektromarkecie, że taki niezadowolony z wizyty tajemniczego klienta? A co w tym złego, że audyt sprawdza wiedzę i poziom obsługi tych wszystkich elektroludków, którzy najczęściej chcą tylko wcisnąć byle sprzedać aniżeli pomóc w zakupie?

  • Kerto

   Przeczytaj ze zrozumieniem

 • Bones Winter

  I co to ma przepraszam być…. Artykuł…. Jak tylko nabiorę z powrotem trochę zaufania to może kiedyś jeszcze coś przeczytam….

 • Misiek

  Hahaha dobra nie jestem krytykantem ale tutaj co się odjeb**** w tym newsie to magia xD

  • Ju4as

   Szczerze to dobry clickbait 😉😎

  • http://fb.com/ranDungeon ГАСООП

   To jak te fake strony generujące newsy które powtarzają i pogrubiają w kółko jedno i to samo zdanie, każdy chyba na taką trafił 😉

 • Aeros

  „Ku mojemu niezadowoleniu i jak mniemam,
  również waszemu, wyniki kontroli nie są jeszcze znane.”

  No to zajebisty news Panie Karbowiak. Oby tak dalej.

  • Marcin K

   News stanowi jedynie informację o przeprowadzonej kontroli oraz kilku z nią związanych szczegółach. Kiedy otrzymam wyniki, omówię je w aktualizacji wpisu 🙂

   • Kacper Mazur

    Informacja o przeprowadzonej kontroli to informacja dla notariuszy. Konsumenta będzie interesował wynik i wpływ na tego konsumenta, dlatego mogłeś się wstrzymać do podania wyników 🙂

    • Marcin K

     Konsumenta może zainteresować również to, że doszło do kontroli. Wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę z tego, jak elektromarkety manipulują klientem 🙂

     • Kacper Mazur

      Może i interesuje, ale co to wnosi? Konsument przeczyta, że doszło do kontroli, nie ma napisanego nawet powodu. Kowalski czytając taki artykuł zrozumie go w taki sposób: Doszło do kontroli, pewnie musieli oszukiwać, bo nikt kontroli nie zleca bez powodu.
      Lecz, mogła to być faktycznie rutynowa kontrola, a wtedy takimi newsami budujecie negatywny odbiór dla tych firm.

      Powinieneś poczekać na wszystkie informacje, nie zostawiać nic domysłom bo ludzie są jacy są, a Ty jesteś tutaj dziennikarzem, więc bądź rzetelny.

     • Kerto

      A to wnosi, że Marcin dowiedział się o fakcie i ostrzegł. Co mi po wynikach kontroli, które pojawią się za pół roku albo i nie, bo urzędas to zawsze urzędas. Jestem ostrzeżony teraz i przy wizycie w sklepie bardziej będę uważał. Więc nie marudź tylko podziękuj, a jak Ciebie to nie interesuje, bo np. jesteś łoś i codziennie dajesz się nabijać w butlę, to nie pisz takich farmazonów.

     • Kacper Mazur

      Farmazonów 😀 właśnie potwierdziłeś to, co napisałem. Nie wiesz dlaczego kontrola została zlecona, nie wiesz, po co ta kontrola została zlecona i nie wiesz po jakich doniesieniach, a nie wiesz również, czy to kontrola pod względem konsumenckim, pracowniczym czy pod kątem konkurencji ale i tak odbierasz ja negatywnie.

      Zostałeś ostrzeżony, świetnie, cieszę się, żyj w strachu przed kolejnymi podobnymi newsami, właśnie stałeś się tym, kim autor chciał, żebyś się stał – kolejnym klikającym.

      Za pół roku, może za rok, opublikują wyniki, wtedy powstanie kolejny news, a Ty znowu klikniesz. To dwa grosze dla serwisu, zamiast jednego ale Ty i tak będziesz trzymał stronę autora, bo zostałeś ostrzeżony i przestraszyłeś się czegoś, co aktualnie nie istnieje.

     • Kerto

      Ależ bredzisz! Typowy hejter.

     • Kacper Mazur

      Ale to Ty tutaj myślisz negatywnie. Ja podchodzę do tego sceptycznie, nie znam powodów, ani wyników, więc nie reaguje negatywnie, ani pozytywnie.


reklama