, Newsy Oppo Smartfony

Realme 3 Pro to najlepszy średniak, jakiego nie kupisz w Polsce

Realme 3 Pro/fot. SlashLeaks

Realme 3 Pro/fot. SlashLeaks

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Bo Europa to śmietnik rynku mobilnego, na Europę trafiają najgorsze możliwe telefony w cenach 2 razy wyższych od tych w Indiach i Chinach, a te ciekawsze omijają Europę szerokim łukiem.

  • (robbo2k)

   Te ciekawsze to są na papierze tylko. Kupuje w Chinach telefony od 12lat i ciągle jest tak samo. Tanie to niedopracowane aktualizacji nie dostają niemal nigdy, a te lepsze kosztują a jeśli mają mieć wsparcie, serwis, poprawki i spełniać wymagania jakościowe to cena rośnie. Nie ma darmowych obiadow

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

    Może nie chodzi o telefony produkowane przez lokalnych producentów. Różnice widać nawet u takiego Samsunga. Kiedyś miał dedykowaną serię C przeznaczoną dla Chin i Indii, podobnie ma teraz serię M tylko dla Indii. Także Huawei oferuje Mate 20 w wersji 6 GB RAM, jakoś nigdy nie widziałem tej wersji w polskich sklepach.

 • (robbo2k)

  Ten znowu przelicza rupie na złotówki… Przypominam bez refleksyjnym kalkulatorom ze RN7 kosztuje 11200rupii. czyli jest o 30% tańszy od Realme. gdyby byl w Polsce i w UE kosztowałby grubo ponad 1kzł (pewnie z 1200zł) i caly misterny plan.

  • Pan Niczyj

   Ważne że tytuł dobrze wygląda. Tak pudelkowato.


reklama