, Newsy Oppo Telefony

Wydajność OPPO Reno 10X przetestowana w AnTuTu. Czy może walczyć z Xiaomi Mi 9?

fot. OPPO

fot. OPPO

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek44

  Przysłona f/3,0 nawet przy doskonałym wsparciu AI nie jest w stanie konkurować z przysłoną f/1,5 w aparatach Samsunga. Generalnie zachwyty redaktorskie nad specyfikacją, mocą i wydajnością Oppo Reno /10X są mocno przesadzone ! Zestaw użytych podzespołów nie zawiera niczego wyjątkowego, czego nie miałyby konkurencyjne flagowce premium. Snapdragon 855, matryce Sony 586, wyświetlacze OLED/AMOLED FHD+, RAM 6-12 GB to już standard w najwyższej półce.

  • Rafal Warachewicz

   Od kiedy mówi się że przysłona f1.5 jest lepsza od f3 ?
   Przecież każdy kto chociaż trochę zna święty trójkąt fotografii wie, że to nie jest parametr który góruje nad drugim. przysłona f1.5 jest np BEZNADZIEJNA w ostrym słońcu, bo zdjecia będą wychodzić „rozmoleczone” „białawe”.. bo czasem najlepiej jest właśnie przymknąć przysłonę a ewentualnie lekko podbić ekspozycję.
   Tak samo ma się to do ciemnego pomieszczenia i przysłony f5.6 i wyżej.
   Przysłona f3.5 jest moja ulubioną do robienia zdjęć w domu bo dzięki niej osiągam realistyczne odwzorowanie barw bez większych kombinacji… Ale i dzięki niej na dworze też ładne zdjęcia zrobimy (do póki nie jest to potezne Greckie słońce, bo wtedy fota będzie czarna…. Bo za dużo światła to też zle)


reklama