, Android Newsy Samsung Telefony

To już oficjalny koniec smartfonów Galaxy J. Samsung wkracza w nową erę i robi to dobrze

fot. Samsung

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • (robbo2k)

  Ale oni z niczego nie rezygnuja. J5,J6 i J7 to przecież M10/A2 a J8 to A10. Przecież M10/A2 ma doładnie ten sam procesor co w/w serii J. Wepchenli poprostu serie J jako sam doł serii A.

 • polextra

  Pozwolę sobie nie zgodzić się z Autorem (a przynajmniej nie do końca). Moim zdaniem (i przede wszystkim szerokiego grona użytkowników i recenzentów) szczegolnie seria z 2016 roku, modele 5 i 7 były bardzo udane. Mimo teoretycznie slabej specyfikacji na papierze broniły się kulturą działania, baterią i bardzo dobrymi wyświetlaczami (jaki smartfon z 2015 czy 2016 roku do 1000 zł miał wyświetlacz amoled?). Z całą stanowczością nie była to fatalna łatka ani wymalwyna. Cena też szybko spadała i robiła się konkurencyjna. Dopiero rok 2018 i j4+, j6, i j6+ to były słabe i horrendalnie drogie telefony.

  • Direct

   Trzeba przyznać, że nawet słabszy amoled jest po wielokroć lepszy, niż kiepskiej jakości IPS (dobre IPS-y są we flagowcach). Swego czasu miałem służbowy J5 2015 i choć wydajnością nie grzeszył, to amoledowy ekran był jego największą zaletą.


reklama