, BlackBerry Newsy Telefony

BlackBerry KEYone wyraźnie staniał. Tak bardzo, że sam go kupiłem i pokochałem

BlackBerry KEYone/fot. gsmManiaK.pl

BlackBerry KEYone/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://domzalski.info Michal

  Jak wypada Keo One w porównaniu z Priv pod względem wydajności i przede wszystkim aparatu?

 • pantadeus

  A jak się ma sprawa ze wsparciem. Jest Oreo, a będzie Pie? Napisz coś o nakładce, aplikacjach stockowych, o HUB-ie nie mówisz nic, a to chyba fajne narzędzie.

  • LinekPark

   HUB używam u siebie w Honorze. Maile, powiadomienia z aplikacji, smsy podpiąłem i nie widzę alternatywy. Nie potrzeba jej. Sprawdza się po prostu genialnie. Do każdego możesz ustawić kolor, by nie mylić w widoku ogólnym.

 • Mysz Szara

  KEYone to absolutnie najlepsze co miałam w ręku (włączając w to BlackBerry Passporta), wydajny, pozwala się skonfigurować pod siebie, HUBuje wszystko w jednym miejscu, a pisanie na fizycznej klawiaturze sprawia, że praca jest przyjemna i nie wymaga korekty połowy tekstu. Aparat – całkiem ok, do robienia zdjęć z wakacji wystarcza w 100%. Mam nadzieję, że zostanie ze mną jeszcze trochę, a BB nie postanowi jednak rezygnować z klawiatury w przyszłości…

 • Mkslask

  Aparat nie jest taki tragiczny, jest ok. Ja przesiadłem się na keyone w grudniu, jestem superzadowolony. Mam black edition z 4gb ram, płaciłem 1100zł za nowego. Bateria pełne 48 godzin, gdzie poprzedni s7 ledwo od rana do wieczora. Klawiatura rewelacja, 99 procent klepię na fizycznej, np. teraz, od czasów desire z nie czułem się tak dobrze w pisaniu na smartfonie, dotykowe mnie irytują. Keyone wymagał miesięcznego przyzwyczajenia ale teraz klikam już bezwzrokowo i wszystko mam na klawiaturze zmapowane pod siebie. W zalewie tych wszystkich podobnych flagówców telefon się wyróżnia, często widzę jak ludzie wodzą za nim wzrokiem gdy płacę nim zbliżeniowo. Jeżeli się będę przesiadał to na key2.

  Z wad jedna rzecz – często wciska mi się przycisk wyciszania rozmowy na ekranie, jest w jakimś głupim miejscu.

 • kukinda

  Odważna decyzja. Gratuluję. Sam się zastanawiam nad powrotem do jeżyny.

 • LinekPark

  Dla klawierki warto, ale znowu on jeszcze nie ma speed key, który mają K2 i K2 LE. K2 LE nie ma za to gładzika. :/ Ja bym brał K2 LE z tej gamy. Po prostu urzekł mnie czerwony. No i jednak speed key dają uruchamianie apk bez wychodzenia z innych to coś, co sprawia, że nie kupiłbym nigdy K1. Tym bardziej, że ma jednak te 3GB RAM…

 • Citizen

  K1 ma 3GB ma ale w wersji srebrnej w czarnej są 4GB i się nie grzeje i nie muli

  • Konrad Bartnik

   Zgadzam się, moim zdaniem natomiast nie wygląda aż tak dobrze. To kwestia subiektywna, ale mnie bardzo podoba się srebrny wariant.

   • mtbik

    Aparat na ilustracji to lata 50-te albo 60-te! Do tego stylem nie odbiega od pierwowzoru z lat 30-tych 😉


reklama