, Newsy Oppo Smartfony

Niebawem zadebiutuje OPPO AX5s. Ten model trafi do Polski

Oppo A7/fot. Oppo China

Oppo A7/fot. Oppo China

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • VC89

  Specyfikacja… fajna/tyłka nie urywająca.
  Mediatek 12nm… hmm… Mediateki raczej nie kojarzą mi się z tytanami wydajności i energooszczędności, choć marka ostatnio stara się mocno zmienić swój image.
  Na papierze procesor 2,3 Ghz wygląda dość imponująco, ale pożyjemy, zobaczymy.
  Ekran? Budzi moje wątpliwości, mimo iż pamiętam, że model ma być ze średniej półki. Szkoda, że producent nie poszedł w nieco jeszcze mniejszą przekątną i pozostał przy idiotycznym i ceglastym > 6 cali. IPS w HD+? Trochę… za słabo. Przynajmniej „zwykłe” FullHD…
  Reszta specyfikacji wydaje się jako… podręcznikowy w tym segmencie standard.
  Plusa daję za to za baterię, ale porównując do Motki G7 Power, to entuzjazm szybko przygaśnie. Ostatnia nadzieja w perfekcyjnej optymalizacji (tak wiem, Mediatek i energooszczędność…). Z przywołaną Motką raczej nie wygra, bo ta po prostu miażdży w swoim segmencie w tym kryterium.
  Brak danych o NFC, ale znając chiński stan (chronicznego braku) umysłu, tego udogodnienia nie będzie.
  Cena?
  Zobaczymy jak model będzie się spisywać w testach. Sugerowane 749 złotych wydaje się całkiem akceptowalną ceną, ale telefon musi się czymś wykazać. Jeżeli np. procek wykaże się dobrą wydajnością, akumulator dobrą wytrzymałością, a na pokładzie znajdzie się NFC, to uważam, że jest zdolny namieszać, zwłaszcza Motoroli.

  • Preza

   To jest zwykła tandeta, a nie żaden średniak. Autor myli pojęcia niestety. Jak coś jest na bebechach lowend to nie można go średniakiem nazywać. I jak na lowenda 749 zeta to wysoka cena. No ale Oppo to nie jest w końcu tania marka.
   Średniaki to snapy seria 6, MTK może być P60. I średniaki to full hd nie hd+


reklama