, ASUS Newsy Telefony

ASUS Zenfone Max Shot i Max Plus M2 oficjalnie. Świetny potencjał zepsuła cena

fot. ASUS

fot. ASUS

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • LinekPark

  Procesor i ilość pamięci, a zwłaszcza RAM za tę cenę wygląda słabo.
  Żeby się nie powtarzać wrzucam swój komentarz z innego serwisu.
  Sony i ceny nowych modeli z tego roku poza L3 to dramat.
  Huawei wszedzie wrzucił po 3 GB RAM. Nawet do modelu, który rok temu miał 4(P Smart Plus).
  LG na razie nic ciekawego, a Q9 zapowiada się na kolejne źle wycenione. Zresztą ten model zaraz po prezentacji znikł, nikt o nim nie mówi. Cena i dostępność nieznane, a pokazany był w styczniu.
  HTC na razie nic.
  Samsung A wycenia średnio. A50 na poziomie Honora 8X albo Sony XA2 Plus kosztuje odpowiednio 500 i 700 zł więcej na start. M20 niby wejdzie do europy, ale dzieje się to tak powoli, że przez wakacjami bym się nie spodziewał dostępności.
  W tym roku na razie średnia półka to syf i drożyzna. Pochwalić jedynie można Asusa było za Max M2 Pro i Max M2, ale teraz tę serię psują.
  Motka z rozbiciem G7 też trochę słabo. Play jest bardzo słaba, a Power ma widoczne braki – NFC i niska rozdzielczość. Zwykła ok, a Plus walczy OIS i stereo, więc też dobrze. Całościowo jednak średnio.
  Kto kupił fona w 2018, ten raczej do 2020 będzie czekał na coś dobrego ze średniej półki.

  • M. Shrek

   Interesuje minie średniej pułki cenowej Motorola Z4 pley i też nowa seria Galaxy M30 ma dobrą pojemność bateri jak na samsunga , nie wiadomo czy będzie dostępny w Europie .
   Mam zamiar kupić nowy telefon średniaka antkiem Q i raczej mi się nie spieszy za bardzo z zakupem smrtfona dla tego że kupiłem w 2018 Oppo R17s plus dobry telefon wadą jest jego tylko cena Oppo .
   Rozglądam się za czymś z ekranem super amoled do kwoty 550 euro max bo raczej się nie opłaca płacić więcej za antka po wyżej określonej kwoty .

 • Mortimer

  Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, ów SiP1 to w sumie nic innego, jak Snapdragon 450. Pytanie, czy inne cechy tych telefonów uzasadniają ich cenę przy założeniu, że sercem tych urządzeń jest jednostka mocno budżetowa.

 • Ju4as

  Bateria spoko tylko wolne te ładowanie 😥

 • Marek

  Zenfone Max Show kosztuje około 1330 zł netto.

  A nie Shot? 😀

  • Dawid Bonkowski

   Racja, za szybko udzielił mi się piątkowy klimat ;D

   • Marek

    Przedpiątek zawsze spoko. 😀


reklama