, Newsy Telefony Xiaomi

Wiemy, kiedy zadebiutuje Xiaomi Redmi 7. Xiaomi znów będzie mistrzem opłacalności!

fot. Redmi

fot. Redmi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  To już lepiej dołożyć stówkę do Honora 10 lite albo poczekać na Samsunga M20. Lepszy procek, ekran, NFC.

  • dankanus .

   Nie każdy potrzebuje NFC, a jedynie solidny telefon z długo działająca baterią i na bieżąco aktualizowany. Coś co jednemu nawet nie przejdzie przez gardło, inny nie zwróci uwagi 😉

  • Mateusz Laszczka

   Z tego co widzę honor 10 lite nie jest wcale lepszy, a na mega minus jest bateria 3400mAh.
   Samsung faktycznie się ciekawie zapowiada, ale myślę, że warto poczekać na rzeczywiste porównaniu obu modeli, na plus na pewno pojemność baterii i brak amoleda, czy innego oleda. 🙂

  • pl

   Dajcie już spokój z tym NFC bo zachowujecie się jak Gimbaza NFC i NFC. Jasno jest powiedziane przez Prezesów Xiaomi, że w Redmi nie będzie NFC. Logiczne jest ustawianie danego modelu do ceny. Chcesz NFC to dopłać i będziesz miał lepszy model.
   To jak w zakupie samochodu im słabszy model i wersja tym wyposażenie słabsze.

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

    Płatności przez telefon zyskują coraz większą popularność i skoro inni producenci w tej cenie są w stanie zaoferować NFC to mam prawo wymagać, żeby Xiaomi dało to NFC.
    A tłumaczenie prezesa Xiaomi żeby kupić model to jest tak idiotyczne i bezczelne że szkoda słów. To ta jakby Apple powiedziało, że jeśli ktoś potrzebuje ekranu Full HD to niech kupi iPhone XS. A ci którzy potrzebują NFC to pójdą do konkurencji, bo osoba zainteresowana Redmi 7 nie będzie wydawała 2100 zł na Mi 9.


reklama