, Newsy Samsung Telefony

Składany Galaxy Fold to niewypał. Samsung woli bazować na pomysłach konkurencji

Galaxy Fold / fot. Samsung

Galaxy Fold / fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • regoat

  Nie ma nigdzie informacji że to jest następca, jest to kolejny składany telefon. Skąd pomysł że Flod to niewypał ? Takie se gadanie bo po złożeniu hujej ma większy ekran. Wszystko okaże się po testach który jest bardziej funkcjonalny

  • Forlock

   Bo to oczywiste, pokaż komukolwiek filmik z Samsung Fold i telefonem konkurencji który składa się w jedyną właściwą stronę czyli na zewnątrz a potem zapytaj o reakcję. Reakcja Będzie tylko jedna Fold wygląda jak telefon z klapką z lat 90, a Xiaomi i Huawi zaprezentowały coś co wygląda ja gadget z filmów SF

   • Jkl123

    Chciałbym zobaczyć jak ten sprzęt z sci-fi będzie wyglądał po tygodniu użytkowania, będzie coś jeszcze widać na tym ekranie czy już będzie cały biały od rys xD Folda przynajmniej nie będzie trzeba wsadzać do kondoma bo chyba nie sądzisz że hujawej pokazał etui do niego tak dla beki a sam mate wygląda okropnie, zresztą tak samo jak koreańczyk ale koncept tego drugiego ma przynajmniej sens w kwestii wytrzymałości na zarysowania.

    • regoat

     Dokładnie , jak będziecie się go używało, to będzie wszystko sie stykało zz plastikowy ekranem , a one rysują się od najmniejszej drobinki

   • regoat

    Wygląda jak z lat 90 bo ma mały ekran z przodu , wow. To jest tylko wygląd. Chodzi jeszcze jak będą działały i jak będzie się je użytkowało . To że kilka geekow po podnieca w komentarzach nie odniesie się w sprzedaży. Jak będziesz miał wydać 2 tys dolarów na telefon wtedy się zastanowisz

 • SirAdi

  Coś tu się nie klei – skoro patent pochodzi ze stycznia, a Mate X został zaprezentowany w lutym, to jak Samsung mógł zmienić koncepcje pod wpływem konkurencji?

  • Dawid Bonkowski

   Informacje o patencie Huawei na składany ekran (notabene zgodnym z Mate X) pojawił się rok temu, w marcu.

   • SirAdi

    Bądźmy poważni, przecież informacje dotyczące ekranu Samsunga (a także Motoroli) skladanego do środka, mają znacznie dłuższą historę niż rok. Sugerowanie, że giganci skopiowali ten pomysł akurat od Huawei jest niepoważne.

    • Dawid Bonkowski

     Nikt nie mówi o kopiowaniu, ale o niepewności Samsunga o własnego „składaka” i posiłkowaniu się rozwiązaniami podobnymi do konkurentów, którzy wyglądają prościej i lepiej. Samsung chce mieć wyjście awaryjne na wypadek klapy Galaxy Fold – tylko że wtedy straci na innowacyjności i nie uniknie porównywań do rywali.

     • SirAdi

      Ty sugerujesz kopiowanie twierdząc, że Samsung „bazuje na pomysłach konkurencji” i „zmienił swoją koncepcję po obejrzeniu pomysłów konkurencji”. A ja sugeruję, że zmysliłeś to szukając sensacji, bo przecież Koreańczycy prowadzili swoje testy na długo zanim Huawei w ogóle zaistniał w branży smartfonów.

     • † Reverse †

      Huawei kilka lat już pracuje nad składakami i mieli kilka prototypów, w tym podobny do Folda, ale go wyrzucili go śmieci uznając za niepraktyczny.


reklama