, LG Newsy Smartfony

Cena LG G8 ThinQ wygląda atrakcyjnie, ale ja jakoś nie wierzę w jego sukces

fot. LG

fot. LG


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  LG chyba nigdy się nie nauczy, już kiedyś sprzedawali G6 wykastrowanego z DAC i ładowania bezprzewodowego. Teraz kastrują z teleobiektywu, który jest w 99% konkurentach i V40. LG nie rozumie chyba pojęcia smartfon kompletny. Niech już skończą ten cyrk żenady i przestaną udawać ze sprzedawanie smartfonów

  • esem

   Myslisz, że tam pracują bezmozgowce? Nie dostarczają paru zbędnych funkcji (jak ładowanie bezprzewodowe, albo ten DAC, ale dzięki temu znacznie przystępniejsze cenowo(po poł roku). Chyba serwują najlepsze opcje jeśli chodzi o cena/jakość. Nazwałbym ich „przystepnymi flagowcami”.

 • Nazwa

  Jeżeli będzie taniał w tempie poprzedników to warto mimo ubiegłorocznego wyglądu, teleobiektyw trochę po posińco bo zdjęcia portretowe i tak są robione głównym aparatem a jack jest wspierany dac’iem, do tego kilka bajerów dorzucili i dali amoleda, jak spadnie poniżej 2k będzie wart uwagi.

 • Marduk

  Kupię z pół roku po premierze w Polsce za jakąś dobrą cenę, tym bardziej że z G7 jestem bardzo zadowolony, oprócz baterii😁

 • Ju4as

  Za tą cenę miałbym wątpliwości szczególnie że to LG..

 • indlvarn

  Jeśli odblokowywanie telefonu dłonią będzie działać dobrze to po co czytnik linii papilarnych w ekranie? Najważniejsze pytanie jest takie kiedy on trafi do Polski?


reklama