, Promocje

Promocja: świetny HTC U12+ z pokaźną zniżką! Czy jest wart swojej ceny?

HTC U12+ / fot. gsmManiaK

HTC U12+ / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mortimer

  Szkoda tylko że (prawie) nie ma baterii. Niby 3500 mAh to całkiem sporo, ale zarządzanie energią w tym telefonie straszliwie kuleje. Konkurencyjne urządzenia oferują znacznie dłuższe czasy działania nawet z mniejszych ogniw. Debiutujący Mi9 z baterią 3300 mAh wg testów GSMarena ma rating 92h, kiedy U12+ ma jedynie 64h z fatalnymi wręcz – w porównaniu do Mi9 – czasami przeglądania sieci i odtwarzania video (czas rozmów 3g jest w miarę porównywalny). Oparte na tym samym SoC Mi8 ma rating 86h, a przecież dysponuje większym ekranem i mniejszą baterią.

  A może coś od czasu testu GSMAreny (21-06-2018) poprawiono? Zakładam, że HTC wypuszcza aktualizacje systemu i pracuje nad software’owymi niedoróbkami (a ogromna – w porównaniu ze zbliżonym technicznie Mi8 – prądożerność przeglądania internetu i wyświetlania filmów sprawia wrażenie właśnie problemów w oprogramowaniu).
  Byłoby fajnie, bo to w sumie całkiem niezłe urządzenie. Szkoda by było, gdyby zostało pogrzebane na rynku przez zaniedbania producenta.

  • haVoc vulTure

   Tu chyba nie chodzi o zle zarzadzanie energia, tylko brak ekranu oled, ktory moze nam zaoszczedzic sporo baterii.

   • Mortimer

    Przy korzystaniu z netu (a m.in. tu jest duża różnica na niekorzyść tego HTC w porównaniu z Mi8 z takim samym SoC – odpowiednio – 07:48 h vs 11:09 h) kwestia rodzaju zastosowanego ekranu ma raczej małe znaczenie, jako że wtedy zawsze wyświetlanych jest sporo jasnych teł i jaskrawych kolorów, no chyba że w grę wchodzi przeglądanie w nocy z aktywnym trybem nocnym, odwracającym kolory (ciemne tło, jaśniejszy tekst). Nie przypuszczam, aby testy były prowadzone w takim trybie, niemniej nie znam aż tak bardzo szczegółów ichniej metodologii pomiarów, więc mogę czegoś istotnego w swoim rozumowaniu nie uwzględnić.

    • haVoc vulTure

     No to slabo. Podeslij link to zobacze jak pod tym wzgledem prezentuja sie inne telefony. Dzieki.

 • Mirek

  HTC upada,więc z aktualizacjami systemu pewnie będzie problem,albo w ogóle ich nie będzie.
  Zapasy magazynowe będą jeszcze bardziej tanieć.

  • Taedium Vitae

   Od kiedy HTC upada? Bo tak czytam juz z 2-3 lata że upada i upaść nie może.

   • mayones

    Od dawna. Tak duże firmy nie upadają z dnia na dzień.

  • haVoc vulTure

   A co powiesz o Essential Phone? Firma juz nie peodukuje telefonow, a poprawki wydaje szybciej niz Google.

   • mayones

    Ale htc to nie EP

 • Radosław Springer

  Kiedyś HTC słynęło z chyba najlepszej jakości dźwięku na słuchawkach a jak jest dzisiaj? Czy jest sens zmienić one plusa 6 który pod względem szybkości nie ma sobie równych ale niestety pod względem audio wypada bardzo średnio ?

  • Kamil Kolontaj

   Hmm HTC dalej względem audio jest super jeżeli , zalezy Tobie na dźwięku to nic lepszego od HTC nie znajdziesz , chociaz i LG się poprawiło co do audio ale nie tak dobrze jak HTC.

  • assault

   Mam u11, wziąłem ze względu na dźwięk właśnie. Ich słuchawki na usb są tak dobre że aż się przekonałem do likwidacji Jacka. Na głośnikach też extra często słucham muzyki także polecam flagowce htc

  • Grzegorz Dulęba

   Jestem fanem HTC i nie cierpię tandety i zlodziejskich rozwiązań patentowyh Samsunga !


reklama