, Apple Newsy Samsung Tablety

Składany iPad – to będzie hit. Samsung dostarczy ekrany?

fot. Let'sGoDigital

fot. Let'sGoDigital

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • bobok

  Czy suchar to nie wiem, bo najnowsyz iPad nie wygląda pod względem zginania najlepiej:
  youtu.be/hUBsxCcJeUc?t=384

  Żeby nie było, to sprzęt Apple uważam za naprawdę bardzo dobry, niestety jeżeli chodzi o składany tablet, to „zrobili to” przed konkurencją:P

 • bobok

  Przecież już aktualny iPad ma „składany” ekran – wystarczy użyć tylko trochę siły i można go złożyć w pół:P

 • Nexxxt

  Panie redaktorze fajne te pana tezy: „nie potrzebujemy składanych phabletow” – bo tak!! Bo jak tak uważam!! A może znajdą się jednak tacy konsumenci którzy jednak potrzebują i kupia jak najbardziej takie urządzenia. Co do Apple to się zgodzę, pewnie rzeczywiście wypuści najpierw składanego iPada – tacy jak pan się na niego rzucą, następnie po 2 latach wypuści mniejszego składanego ipfona i znowu tacy jak pan się na niego rzucą 😉 kupując dwa razy mniej więcej podobne urzadzenie.

  Co do przewidywań przyszłości to w ciągu kilku lat pewnie czeka Nas wysyp całej gamy różnych składaków: smartfonów, tabletów pewnie też nowej generacj laptopów ze zginanymi ekranami.
  Fajnie też jakby zaczęły się pojawiać zagiete aż na biurko – tak na plasko dotykowe monitory i komputery all (jak one tam się nazywają 😉 to by była kolejna rewolucja w obsłudze stacjonarnych komputerow. Już dzisiaj można by takie urządzenia bez problemu zbudować.

 • western

  Apple już w niczym nie jest pierwsze (oprócz zarobków). Dlatego inni zamiast cofać się o krok, albo o kilka kroków i ich kopiować powinni iść do przodu swoją ścieżką. Wtedy może i Apple byłoby zmuszone do wprowadzania innowacji. Tak było z tym nochem. iPhone go miał, więc połowa (a może i więcej 🙂 telefonów z androidem także. Gdyby nie kopiowali, tylko robili swoje…… Teraz moda na składaki. OK. Niech będzie. Zobaczymy czy się przyjmie. Jest szansa. W zasadzie muszą coś wymyślać, bo normalny smartfon już chyba swoje optimum osiągnął.

 • Kovaristo

  Pękające albo marszczące się na środku ekrany w tablecie za 2 tysiące to jest to!

 • regoat

  Najpewniej to Samsung będzie sprzedawał ekranu dla Apple ,a ten składany telefon to jedne wielką reklama możliwości

 • Kwas

  Dopóki nie będzie realnego dostępu do plików (menedżer) i przesyłu z/na komputer lub pendrive, dla mnie taby na androidzie z rysikiem wygrywają.

  • Michał

   Ewentualnie po IrDA 🙂

   • Kwas

    Ile trwa przeslanie 100mb pdf’a? Są jakieś adaptery usb irda?

    • Strampek

     Czytając twoje wymogi wiać że nie masz zielonego pojęcia o ekosystemie Apple. Po pierwsze iPad pro ma już usb-c więc jaki problem z przesyłem ? są też Pendrive usb-lightning i też nie ma problemu z przesyłem nie wsponę o tym że jest wszelka gama chmur które pozwalją na przesył danych albo aplikacja AirDroid.
     Jeżeli masz Maca to jest AirDrop działa to błyskawicznie Handoff. Kalendarz Apple ma swój który też dobrze działa. Dostęp do plików masz przez aplikację Pliki tam są wszystkie pdf itp. troszkę zainteresowania. Ale najlepiej powiedzieć że się nie da i jest gorszy 😉


reklama