, Android Newsy Samsung Telefony

Ile kosztuje wyprodukowanie Galaxy S10+? Niemało, ale Samsung swoje zarobi

fot. gsmManiaK.pl

fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mistrzu

  Jak tak liczyć to cena produkcji Porsche 911 jest niższa niż Kii Ceed bo na tą drugą poszlo więcej kg stali, plastiku i gumy. Cena sprzetu to nie suma kosztow produkcji poszczegolnych podzespolow ale przede wszystkim koszty opracowania technologii. Sam fakt ze niektore elementy znajduja sie w odpowiednich odleglosciach od siebie to wynik zmudnej pracy wielu inżynierow. Dlatego miedzy innymi chińczycy są w stanie zaoferowac pewne sprzety taniej. Oni nie wymyslają, czekają az ktos to zrobi po czym włączają kopiarki i liczą tak jak w artykule^^ Oczywiscie nie wszyscy 😎

 • kukinda

  Na szczęście w tym przypadku czas zrobi swoje. Latem będą promocje wszelakie. Konkurencja wypuści kilka modeli i trzeba będzie obniżyć cenę.

 • Ju4as

  Koszt produkcji a koszt kupna pojedynczych podzespołów to tajemnica handlowa. Takie dziwne porównanie dla niewiadomo kogo ..

 • Aeros

  I tak marketingowo idzie mniej niż Huawei – przynajmniej na naszym rynku. Przy mate 20 pro byłem zasypany informacjami i filmikami na jego temat. S10+ jest dosyć cichą premierą. Ot raptem jeden film promujący nowe modele w sposób mocno nieokreślony.


reklama