środa, 14 marca 2012, Krzysztof Swoboda

Jaki telefon z Windows Phone kupić?

htcmozart
 • Maciek1291

  A gdzie HTC TITAN?

 • Linek

  Co wy piszecie!
  przyjaznym dla użytkownika smartfonem- to jest niemożliwe na tym szajsie-WP. Ten system jest zamknięty w sobie, nic do siebie nie dopuszcza, a wy mówicie, że jest przyjazny! Brak wysyłania i odbierania plików przez USB i BLUETOTH! Zachwycacie się wydajnością lumii800, która dobiero się pojawi(wydajność), jeżeli ACTAPHONE(WindowsPhone)na to pozwoli!

 • SlaV

  Super Amoled jest naprawdę idealny do Windows Phone. Czernie są świetne i znakomicie się to komponują z całym interfejsem (spora liczba elementów ma domyślnie czarne tło co powoduje, że granica między wyświetlaczem a ramką zaciera się). Oczywiście trzeba mieć świadomość, że matryca pentile oraz technologia amoled ma swoje wady, ale i tak znacząco bardziej istotne są zalety niż wady.

  Przewaga Lumii 800 nad Mozartem? Procesor + grafika – różnica jest znacząca chociażby w animacji avataru XBOX live oraz w grach. Do tego system jest szybszy. nie jest to zauważalne na pierwszy rzut oka, ponieważ nie przycina on na żadnym sprzęcie, ale aplikacje reagują szybciej.

  Sam posiadam Omnię W i naprawdę polecam. Można go dostać za mniej niż 900zł a jest to Windows Phone 2 generacji.
  Ma wszystko z Lumii 800 oprócz wyglądu (trochę szkoda ;P).
  Za to jest dużo tańszy, ma wymienną baterię w dodatku bardziej wydajną, udostępnianie netu 😛

 • Grzechu

  A co z Omnią 7? 4 calowy Super Amoled za mniej niż tysiąc zł, aluminowa obudowa, najlepszy głośnik wsród WP7?

 • Maxem

  Witam,

  mam jeszcze jedną uwagę co do tych zachwytów nad Lumią 800 – wszystko fajnie ale mimo, ze posiada Amoleda to również PenTile’a i dlatego polecam sięgnać po leżące zazwyczaj na stosikach promocyjnych Nokii obok siebie 800tkę i 710tkę, gdzie tę różnicę wyraźnie widać; podobnie rzecz ma się z jasnością i czystością bieli.
  Może to moje indywidualne przekonanie ale warto zwrócić uwagę na te sprawy bo w rzece zachwytów umykają kwestie, które dla niejednego klienta będą mieć spore znaczenie.

  Pozdrawiam
  M.

 • biscuit

  Litości, Lumia 800 i dobry stosunek ceny do jakości?
  Co oferuje ten telefon, czego nie ma Mozart za 600zł? Jedyną różnicą jest ilość wbudowanej pamięci i design. Przy czym w Mozarcie można bez problemu wymienić wbudowane 8GB na nawet 32GB, czego nie doświadczymy w telefonie finów.
  Do Mozarta dopisałbym spore wsparcie deweloperów, na dzień dzisiejszy chyba największe wśród telefonów z WP7.

 • N

  Polecam Lumię 800. Mam od miesiąca i nadal nie mogę się nacieszyć! Małą wadą jest brak możliwości udostępniania internetu, ale poza tą drobnostką telefon jest zaj…..y.


reklama