, Android Oppo Telefony Testy

TEST | OPPO RX17 Neo. Czy warto kupić najtańszego smartfona z czytnikiem w ekranie?

OPPO RX17 Neo / fot. gsmManiaK.pl

OPPO RX17 Neo / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tomasz Comasz

  Moja recenzja rx17 neo https://yout…-avudsm1PM

 • Mirek

  Oglądałem krótką recenzję tego telefonu.
  Stare usb,czytnik w ekranie raz działa,a raz nie lub z opóźnienieniem.
  Dźwięk na słuchawkach d..y nie urywa,więc szkoda kasy na to cudo.
  lepiej dołożyć 3 stówy i kupić Xperię XZ 2.

 • Maciek Gajver

  Myślę ze jeżeli cena spadanie do około 1000 zł to wtedy będzie warto go kupić. Teraz w tej cenie lewdo dobry procek, brak nfc, stare usb, mizerny aparat ten smartfon nie jest wart 1,5 tys. zł. Lepiej brać Honor Play jak Ja lub F1 od Xiaomi. Ekran ma jedynie porządny ale to jak dla mnie ma za duzo minusów by zakryć słabe plusy.

 • LinekPark

  Wydajność słabsza, niż Kirin 710 w 8X. Bateria też słabiej i dłużej się ładuje mimo tych samych parametrów ładowarki. Kolejny ze smartfonów wydanych po 8Xie do 1500 zł, który nie jest lepszy w tym, co mnie interesuje. Też ma ktoś wrażenie, że w ostatnich 2 miesiącach średniaki znów poszły w dół i nie jest tak dobrze, jak w 2 połowie 2018 roku?

  • indlvarn

   Nadchodzą Redmi Note 7 Pro, Meizu Note 9, Huawei P30 Lite, Mi 9 Lite/SE. Na pewno mocnych średniaków nie zabraknie. A te Oppo jest z 2 połowy 2018, tylko dotarło do nas z opróżnieniem, bo otwarcie sklepu w Polsce było niedawno.

 • kemp

  Paweł, tak, jako podsumowanie systemu – rozumiem, z krótkiego akapitu, że dałbyś go raczej po stronie zalet czy wad?

  • Paweł Gajkowski

   Sam system jest w porządku, aczkolwiek mnie najbardziej irytowały sporych rozmiarów ikony. Preferuję jednak te mniejsze. Dodatków być może nie ma wiele, ale są przydatne.

   Jeśli masz natomiast na myśli wyłącznie działanie, to owszem zapisałbym system po stronie zalet. Jest przede wszystkim bardzo stabilny, a do tego jeszcze bezproblemowy — ani razu podczas testów nie miałem z nim problemów.


reklama