, Apple Artykuły iOS Poradniki

Brak miejsca w iPhonie to nie problem — podpowiadamy, jak usunąć zbędne pliki

iPhone 6s / fot. gsmManiaK

iPhone 6s / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mozilla007

  Jak mnie śmieszy jak ktoś kupuje iphona tylko by było logo i kupuje tzw bieda wersję. Kupić minimum 128GB i juz, a nie szanować logo i nic tam nie mieć i zdjęcia nawet nie zrobić.

 • TheDon Kichot

  No tak. Przecież Samsung ani inni producenci nie wypuszczają urządzeń z ograniczoną pamięcią. iOS ma być prosty i intuicyjny (a czy jest czy nie odstawmy na bok), a korzystanie z kart pamięci nie ma nic wspólnego z intuicyjnoscią. Kilka lat temu można było usłyszeć mnóstwo narzekań jak to smartfon wolno działa, a często problemem była koszmarnie wolna pamięć SD. Niebawem powinny się pojawić pierwsze smartfony z pamięciami UFS 3.0. Przy takiej pamięci, karty SD tylko będą powodować problemy. Rownie dobrze można do PC wpakować SLC SSD M.2 i dysk HDD 5400RPM i narzekać jak to wolno działa. Na jedno wychodzi. Poza tym, przy pamięci flash nie ma problemu z przenoszeniem danych. A tak, kilka plików w pam. wew., reszta na SD i później problemy, bo pliki poznikały, bo wolno to działa, bo się karta popsuła, itd.

  Usunięcie karty SD jest na plus pod względem prostoty i intuicyjności.

 • TheDon Kichot

  Racja. Jak już tak się cofamy do 2010 roku to jeszcze dodajmy problem z WiFi i danymi komórkowymi, które można rozwiązać podpinając kabel RJ45.

 • Michał

  Android? To ten system bez aktualizacji? Ten co można złamać obrazkiem? Badziewie dla plebsu 🙁

  • LinekPark

   Android sam w sobie ma aktualizacje, gorzej nakładki, ale to już co innego. Żeby złamać andka musisz pozwolenia dać apce. innym razem tryb debugowania, a w iOS wystarczy sms. Obrazkiem nie złamiesz wielu, ale oczywiście musisz trollować, więc ogólnik i wyzwiska.

  • Adrian

   i-diota 🙁

 • nieznaju

  A w niektórych telefonach wystarczy dołożyć kartę pamięci


reklama