, Google Newsy Telefony

Niedobrze: Pixel 4 bez ważnej nowości. A nawet kilku

Google Pixel 3/fot. Google

Google Pixel 3/fot. Google

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • DM

  Slucham?! Mam Pixela 2. Do dzis dziala jak podczas pierwszego dnia. Ciagle otrzymam co najmniej dwie aktualizacje Androida, a najnowszego uzywalem jako pierwszy. Do tego fantastyczny aparat, z obiektywami Moment spokojnie wszystkie 1 calowce aparaty fotograficzne mozna schowac do szuflady. Masz wszystko pod reka.

  Swietne ok google. Obsluga za pomoca glosu jest po prostu wygodna. 🙂

  Obecnie Pixel 3 to najwygodniejszy i najlepszy telefon do obslugi jedna dlonia. Kropka.

 • Alex

  E tam. Żadne minusy. Te czytniki w ekranach działają źle. Więc póki co osobiście wolę zwykły czytnik linii papilarnych właśnie na pleckach urządzenia. Jeśli chodzi o aparat to ja osobiście nie rozumiem tego trendu. Na cholerę tyle obiektywów z tyłu? Inne telefony mają kilka a i tak Pixel robi najlepsze zdjęcia. Więc po co pakować kilka obiektów skoro można dać jeden, który będzie robić najlepsze zdjęcia? Jeśli chodzi o system rozpoznawania twarzy to dla mnie osobiście to jest niepotrzebne. Zresztą zobaczycie. Jeszcze rok lub dwa i Apple też porzuci ten system. Wrócą czytniki linii papilarnych tym razem w ekranach, które jednak będą już nadawać się do użytku. Żadne to straty.

  • Aeros

   zobaczymy skaner w s10, bodajże pierwszy ultradźwiękowy więc powinien być o wiele responsywniejszy od obecnych. Jeśli nie będzie to faktycznie lepiej zostawić fizyczny przycisk.

 • variete

  współgrało by

  Kondziu, piszemy „współgrałoby”.

 • regoat

  To tylko szkic , a rozczarowania sa wymyślone. Skaner palce z tyłu telefonu jest wygodniejszy , podnosząc telefon z np kanapy nie trzeba brać w dwie dlonie żeby wcelować w ekran paluchem

  • variete

   A niby do czego dwie dłonie? Przecież trzymając telefon w dłoni po odwróceniu go do twarzy, naciskasz normalnie czytnik z przodu? Ciągle to samo bzdurzenie o wyciąganiu telefonu z kieszeni albo podnoszeniu z kanapy. A ile jest sytuacji, w których właśnie odblokowanie przyciskiem na wierzchu jest wygodniejsze? Jest ich znacznie więcej, niż tych przykładów, które przemawiają za czytnikiem z tyłu. Mając go z przodu, smartfon nie musi leżeć na ekranie, tylko normalnie na plecach. W większości sytuacji nie trzeba go nawet podnosić – wystarczy dotknąć palcem czytnika, żeby rzucić okiem np. na powiadomienia. Podobnie w uchwycie samochodowym. Co jak co, ale więcej sensownych argumentów jest za czytnikiem z przodu niż z tyłu. Obojętnie jak jesteś przyzwyczajony do tylnego.


reklama