, Google Newsy

Policja w liście do Google… oskarża aplikację Waze o utrudnianie kontroli drogowych

Policja

fot. Pixabay


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Waze Katowice

  Cała ta historia świadczy o doskonałym działaniu systemu przygotowanego przez Waze.

  Bo Waze to bardzo dobra, wielotrasowa i czytelna nawigacja, do tego świetny, wielowątkowy ostrzegacz (ostrzec można nawet przed dziurą w jezdni, zalanej lub oblodzonej drodze), do tego dochodzi jeszcze współpraca i wymiana danych (o wszystkim co ważne na drogach) z zarządcami dróg, policją i służbami ratowniczymi w ramach programu Connected Citizens. To wszystko oczywiście w wielkim skrócie. Możliwości jest dużo więcej.

  A Polsce Waze nie ma problemu z Policją, bo dane przekazywane przez Policję do społeczności Waze, pomagają szybko zamykać drogi w nawigacji w miejscach, gdzie np. doszło do poważnych zdarzeń drogowych.

  Tak więc dobrze codziennie korzystać z tej darmowej aplikacji, nawet na krótki trasach. Bo im więcej wiemy co się dzieje na drogach, tym bezpieczniej się po nich poruszamy.

  Do zobaczenia na drodze WAZERZY!

 • petro pl

  Jeśli założyć, że policja ustawia swoje radiowozy w miejscach niebezpiecznych, aby wyłapywać tam piratów, to ostrzeżenia przed policją w tych miejscach przez aplikację Waze zwiększa bezpieczeństwo, bo każdy kto otrzyma takie powiadomienie zdejmie nogę z gazu. Korzystajcie zatem z bezpłatnej Waze bo ostrzeganie to tylko mały fragment funkcjonalności tej super apki. Największym jej atutem jest sama nawigacja, traffic w czasie rzeczywistym, oszczędzanie czasu i pieniędzy przez omijanie korków i bardzo szybka aktualizacja samej mapy.

 • http://www.waze.com jarkaz

  Stary temat, jeszcze z zeszłego roku. Nasze portale kopiują artykuły niepatrząc na realia naszego kraju. Używam Waze od 5 lat i uważam że to super nawigacja. Ostrzeżenia przed policją czy wypadkami są bardzo pożyteczne. Polecam każdemu sprawdzić. Nie wspomnę o tym że nowo otwarte odcinki dróg pojawiają się chwile po otwarciu.

 • Mark Rajkowski

  ja też jestem miło zaskoczony tym jak fajnie yanosik w Polsce działa bez skakania sobie do gardła z policją, jak ktoś jedzi jak wariat czy po pijaku to jemunawet yanosik nie pomoże, więc nie ma co robić problemu

 • Kerto

  Na temat USA jest w Polsce mnóstwo nieprawdziwych stereotypów, które pokazują, że nie znamy tamtego kraju. Policja ma tam tak wielką władzę, że nie liczy się że społeczeństwem. Tam jest tak wielki zamordyzm, że większość nie jest w stanie sobie tego wyobrazić i rozsiewa mity o dobrobycie i demokracji. Szybko się z tego wyleczą, gdy tam pożyją.

 • Kacper Gajewski

  ciekawa sytuacja, każdy pomyślałby, że sytuacja będzie prędzej odwrotna, bo to u nas przecież mnóstwo dziwactw się dzieje, a tu proszę 😉 Bardzo miły wyjątek.


reklama