, Newsy Samsung Telefony

Aparaty smartfonów Samsung Galaxy S10 będą imponujące! Znamy ich specyfikację

fot. Winfuture

fot. Winfuture

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Stefan Kowalski

  Samsung S9 nagrywa przy optycznej stabilizacji obrazu w roździelczosci 4k 60fps. Więc ta opcja w S10 to żadna nowość. Powiem więcej. S10 E będzie moim zdaniem droższą kopią S9 plusa który w tej chwili kosztuje 2500.
  Oprócz fenomenalnego marketingu nie dostrzegam nic w tych telefonach co mogło by powalić na kolana. S10 E bateria 3100 2 obiektywy, dokładnie takie same jak w S9 plus.
  Więc osoby które czekają na „dziesiątkę” mogą sobie spokojnie kupić S9 plusa. Wyjdzie im na to samo a zapłacą taniej.

 • Grzegorz

  Uu faktycznie imponujące.. Pożyjemy zobaczymy, jak bardzo imponujące będą zdjęcia z tego. Pewnie dogoni konkurencję i tyle.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Będzie bardzo dobrze jak to u Samsunga, ale to będzie za mało na Huaweia. P30 pro ma mieć matrycę 1/1.8, a w Samsungu zostanie się ta sama matryca. Trochę też boli ciemny teleobiektyw i brak OIS i AF w szerokokątnym obiektywie

  • KepleRPL

   Może i P20 Pro oraz Mate 20 Pro byłszczą w kwestii aparatów ale mają jedną podstawową wadę – to wciąż Huaweie. O ile lubię Samsunga i jak najbardziej nastawiam się na zakup S10/S10+, tak uważam że najbardziej kompletnym urządzeniem pośród „esek” był S7 Edge, wszystkim innym czy to wcześniej czy później niestety czegoś brakuje. Mam nadzieję, że mimo wszystko tym razem będzie poraz kolejny dobrze i Samsung wyjdzie obronną ręką z pojedynku z tym nieszczęsnym Huaweiem.

   • Anubis

    Brawo, problemem Huawei jest to, że to Huawei… A zaletą Samsunga nawet jak oferuje mniej, drożej etc. To przecież Samsung więc warto. A myślałem, że tego typu logiką posługują się tylko użytkownicy iPhone. No cóż…

    • KepleRPL

     Tu nie chodzi o to, która marka jest lepsza sama w sobie tylko o detale urządzeń charakterystyczne dla danego producenta. Czynnikiem dyskwalifikującym może być choćby wygląd nakładki systemowej. Przy okazji, nikt nie mówi, że nowe Huaweie muszą być o wiele tańsze od Samsungów.

     • Anubis

      Mówimy tutaj o urządzeniach z Androidem gdzie możemy sobie wygląd dowolnie zmieniać, modyfikować. Jeżeli argumentem za Samsungiem jest wygląd nakładki to ja nie mam więcej pytań. Jesteś tak dobry jak twój ostatni flagowiec ;). Lepiej mieć kilka stówek niż ich po prostu nie mieć ;).

 • jotek44

  Jak modele z serii Galaxy S10 mogą być rozchwytywane, skoro jeszcze ich NIE MA ??? Słowo „rozchwytywane” znaczy „masowo kupowane” !

  • Dawid Bonkowski

   Definicja SJP podaje: «cieszący się wielkim powodzeniem, wzięciem» :). Nietrudno zauważyć, że Galaxy S10 cieszą się popularnością w przedpremierowych doniesieniach.

   • Forlock

    Nie wiem czy wiesz ale jesteś jedyną osobą jaką znam która w takim kontekście używa słowa rozchwytywany zresztą jotek44 myśli podobnie. Synonimów nie używa się bezmyślnie, bo potem tak wygląda to absurdalnie. Ehh kolejny stażysta piszący artykuły

 • fanboj

  Skoro ostatnie średniaki A7, A9, nowe S10 i S10+ mają superszeroki kąt to imo S10e też go dostanie.


reklama