, Apple Smartfony Technologie

Touch ID w dowolnym punkcie na całym ekranie? Apple wie, jak to zrobić

fot. Apple

fot. Apple


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • SirAdi

  Nic mi nie wiadomo, aby któryś Chiński producent korzystał z ultrasonicznego czytnika w ekranie – póki co są to skanery optyczne. Prawdopopdobnie jednak wprowadzi go wkrótce Samsung, więc nic dziwnego, że kopiarki Apple pracują pełną parą.

 • kunik

  Touch Id nie przegrało z Face Id z uwagi na to, że użytkownicy nie mieli okazji korzystać z tych technologii w tym samym urządzeniu. Face Id zastąpiło Touch Id ponieważ tak zadecydował producent. Wyniku sprzedażowe z ostatnich dwóch lat pokazały, że użytkownicy nie są tą decyzją zachwyceni.

 • Tomasz

  Apple dogoni? Niby jak? Karty pamieci nie ma jak usunac, gniazda na headset nie ma juz jak usunac… Moga juz tylko doda usbc, ale pewnie w opracowywanej wersji, ktora wymaga id peryferii certyfikatu do dogadania sie z hostem.

 • jotek44

  Ultradźwiękowy czytnik Touch ID Samsung JUŻ wprowadza w najbliższych Galaxy S10, więc Apple nie będzie pierwszym ! Jedyną przewagę rozwiązania Apple stanowi możliwość odczytu na całej powierzchni ekranu. Technologia Samsunga działa (na razie) na dolnej połowie wyświetlacza. Oppo, Vivo i Xiaomi mają z kolei spore osiągnięcia w udoskonalaniu czytnika optycznego.

  • kunik

   Niezupełnie. Apple opisuje sposób, w jaki chce aby ta funkcja działała. Nie oznacza to jednocześnie, że inżynierowie wiedzą jak tą funkcję zaimplementować.

  • Strampek

   Samsung JUŻ wprowadza ? skąd ta pewność ? widziałeś ten telefon ? w plotkach już w zeszłorocznym miał się pojawić w ekranie i też nie ma pewności w jakiej technologi zostanie on zaimplementowany. Więc wstrzymajmy się do prezentacji bo jak narazie to można tylko spekulować 😉


reklama