Główni oponenci gry Angry Birds zarzucali wszystkim jej sympatykom, że plansze są tak naprawdę monotematyczne i po jakimś czasie po prostu się nudzą. No bo w końcu ileż czasu można strzelać ptakami z procy do świń? 😉 Wszystkich sceptyków być może zachęci do gry oficjalny gameplay z nowej, kosmicznej części przygód sympatycznych bohaterów gry.
Jakimś nieznanym nam sposobem, rywalizacja między wściekłymi ptakami przeniosła się z Ziemi w kosmos. Wiadomo, że fizyka rządzi się tam nieco innymi prawami i – co mnie bardzo cieszy – autorzy gry również dostrzegli tę prawidłowość. Rozgrywka z całą pewnością zyska nieco na atrakcyjności, bo o oprawę graficzną i muzyczną możemy raczej być spokojni. Poniżej przedstawiamy oficjalny gameplay z nowej, cały czas oczekującej na rynkową premierę gry sygnowanej logiem Angry Birds.
Gra zadebiutuje na naszych smartfonach już niebawem, bo 22.marca. Zapewne premiera odbędzie się jednocześnie dla Google Play oraz urządzeń z logiem Apple. W chwili obecnej nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, jakoby ta data dotyczyła także Symbiana i WP7. Swoją drogą, zwróćcie uwagę na jedną rzecz: na gameplay’u widać ładny napis „With Samsung Galaxy Note”. Marketing? A może pierwsze owoce współpracy z Samsungiem? 😉
źródło: Youtube
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…