, Newsy Razer Telefony

Razer Phone 2 wyraźnie staniał. Czy teraz warto kupić wydajny smartfon dla gracza?

Razer Phone 2/fot. gsmManiaK.pl

Razer Phone 2/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darek Mazur

  Obecnie może jeszcze bardziej taniej kupić smartfon RazerPhone 2 /8 GB ramu w cenie od 327 do 436 i tak nie warto kupić ten stary smartfon bez sparcia technicznego RazerPhone 2.
  ZTE Nubia Red magic 3 ekran 144 Hz / snap 865 /16 GB ramu

 • OldButGold

  Gamingowe smartfony to całkowicie bezsensowne zjawisko. We wszystkie gry można też zagrać na zwykłych smartfonach, więc po co kupować takie wynalazki? Moc taka jak w innych flagowcach, design mocno dyskusyjny, aparaty gorsze…Odświeżanie 120 Hz? Ooook ale po co mi to do gier na kibel? Zresztą takie wartości ma tylko słuchawka Razera. Jak w końcu pojawią się jakieś duże exclusivy na ten rodzaj urządzeń to ich istnienie będzie miało jakieś uzasadnienie ale póki co to wyrzucenie kasy w błoto.

 • Adam Wierak

  „Wyświetlacz to wystarczający powód, by kupić ten telefon.” 3200 zł to kosztuje telewizor, a nie 5 calowy wyświetlacz. Fajny jest i tyle można o nim powiedzieć. Taka ciekawostka za 3200 to za dużo. Poza tym śmierdzi u was strasznie reklamą i lokowaniem produktu, który się nie sprzedaje.

 • SecretHope

  Nie warto .

 • Marek Marecki

  Mam go i nie żałuję.

  • Darek Mazur

   Nie ma aktualizacji oprogramowania androida .)
   Stary system operacyjny andreoida bez sparcia technicznego RazerPhone .

   • Marek Marecki

    Mam go nadal i nadal nie żałuję. Ma wprawdzie 9. Nie wiem czy dostanie 10. Wsparcia jeszcze nie potrzebowałem. Także trudno mi powiedzieć.

    • Darek Mazur

     Obecnie jest nie drogi za 250 euro kupi nawet RazerPhone 2 za te pieniądze tylko podobnej cenie tylko Redmi note.
     Nie mówie o cenach w sklepie , ale by nie liczył na aktualizacjię do androida 10 /11 firma dawno temu się wychował z rynku smartfonów nie ma sparcia technicznego RazerPhone.
     Czytając opinie użytkowników którzy sprzedają swoje RazerPhone smartfon czasem się zawiesza czeba robić restart telefonu .

     • Marek Marecki

      Podtrzymuje to że nie żałuję że go wtedy wziąłem. Ale czy teraz bym wziął to już inny temat


reklama