, Newsy Oppo Orange

Smartfony OPPO debiutują w Orange – sprawdź ceny

Oppo

fot. Oppo

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Maciek Gajver

  Na markę premium trzeba sobie zasłużyć w Europie/PL. Wyskoczyli z cenami większymi niz ma Szajsung i LG xD Na marke premium trzeba sobie zapracować. Takie moje zdanie.
  Niech spierdalają albo inaczej niech naciągają na swoje buble Szejków 😀 Oppo:Kosmiczne buble No-name marka. Nie kupujcie ich xD

 • Oswald

  Stwierdzam to po wyłączeniu się telefonu w trakcie testu z powodu osiągnięcia wysokiej temperatury. Jeśli raz się wyłączył to wyłączać się będzie co raz no chyba że oprogramowaniem zmniejszą np taktowanie procesora.
  Ile powinien kosztować telefon z sd660? Max 1300zł. Przy czym powinien to być telefon kompletny. Jeśli ma mieć czytnik z przodu to jego obowiązkiem jest działanie takie jakie jakby miał czytnik na pleckach. A tak mamy telefon z 1,5 tys z irytującymi brakami albo dużymi niedociągnięciami. Jeśli zależy Ci na świetnej jasności ekranu i przełkniesz pozostałe braki to chyba ten telefon jest dla Ciebie ew LG G7 z fatalną baterią. Dodam że RX17 neo nie ma NFC taka chińska ciekawostka.

 • michau

  Badziew. Niedopracowane oprogramowanie, słabe aparaty, przeciętna jakość materiałów (łamiące się Oppo Find X), brak nfc itp itd. Omijać!

 • Michał Godlewski

  Za te pieniądze można kupić średniej klasy bardziej funkcjonalniejszy komputer niż kolejne bawidełko, które za dwa lata trzeba będzie wymienić bo bateria siądzie.

 • Jan Novak

  Będą spier…ać z podkulonym ogonem szybciej niż się tu pokazali. „Wójt wama mówi, to wierzcie!”

 • Oswald

  Nie dajcie się wmanewrować w ten bubel youtu.be/44blGO3wPOM

  • FireFrost

   A ja dzisiaj miałem w ręku R17 Neo. I co mogę powiedzieć: ekran jest bardzo jasny i robi pozytywne wrażenie.

   Soft ma sporo bajerowy: wbudowany Antywirus, zabezpieczenie wybranych apek hasłami, bardzo rozbudowane gesty na wyłączonym ekranie. Są gesty podstawowe znane z OnePlusów (otworzy alarat, latarkę, następny lub poprzedni utwór), ale też można wybranemu gestowi przypisać np. włączenie dowolnej apki. Do tego możemy zdecydować czy chcemy mieć klawisze systemowe wyświetlane na ekranie, czy ukryć je i zastąpić gestami, można zmienić wielkość i ilość ikon, jest specjalny „schowek” ze skrótemi do wybranych aplikacji, asystem google może się odpalać po przytrzymaniu przycisku włączania przez pół sekundy. Bardzo estetyczna apka do pogody, ustawienia są logicznie podzielone na kategorie. Mi się Color OS bardzo podoba i nie dziwię się, że w Chinach Oppo sprzedaje się bardzo dobrze

   • Oswald

    No rzeczywiście za zmiane wielkości ikonek i literek płacić tyle kasy. Dla mnie istotniejsze co oferuję ten telefon. A oferuje słaby aparat, słaby czytnik, słaby głośnik, brak szybkiego ładowania, przegrzewanie się i to wszystko w promocyjnej cenie 1500zł…no bubel jak się patrzy.


reklama