Poznaliśmy specyfikację pięciu smartfonów z serii Energizer Ultimate. Bez dwóch zdań zapowiadają się naprawdę dobrze – mając na uwadze obowiązujące trendy – trzy aparaty na tylnym panelu, podwójne kamery typu pop-up i wcięcia w ekranie w kształcie kropli wody.
Energizer ma zamiar zaprezentować 26 nowych smartfonów na MWC 2019 w Barcelonie . Wiadomość została potwierdzona przez tę samą amerykańską firmę kilka dni temu, ale dopiero teraz pojawiło się więcej informacji na temat 5 nowych smartfonów z systemem Android, które będą należeć do nowej serii Ultimate.
W zasadzie modele te nie mają cech wspólnych – wszystkie naraz oczywiście. Widać jednak, że producent czerpał garściami ze zdobyczy nowych technologii – zastosował bowiem wyświetlacze z wycięciem w kształcie kropli wody, aparaty typu pop-up, potrójne aparaty, USB typu C, czy też wydajne układy SoC. Innymi słowy, smartfony Energizer wydają się być interesujące.
Najciekawszym z serii wydaje się model U620S POP, w którym zastosowane ma zostać konkretne wyposażenie – wręcz idealne dla smartfona ze średniej półki cenowej. Moc obliczeniową dostarczy jeden z nowszych układów SoC firmy MediaTek – helio P70. MediaTek helio P70 (MT6771V/WT) jest układem SoC wytworzonym w 12-nanometrowym procesie technologicznym FinFET, w którym zastosowano ośmiordzeniowy procesor (4x ARM Cortex-A73@2,1 GHz + 4x ARM Cortex-A53@2.0 GHz), jak również układu graficznego ARM Mali-G72 o taktowaniu na poziomie 900 MHz. Istotna jest tutaj jednak jednostka przetwarzania AI (APU), która odpowiedzialna jest za zarządzanie sztuczną inteligencją.
Pomimo tego, że SoC jest pod wieloma względami podobny do swojego poprzednika – helio P60, to jednak według producenta helio P70 jest do 30% wydajniejsze niż P60, dzięki wzmocnieniu przetwarzania AI, a także zużywa o 35% mniej energii.
Procesor w tym modelu współpracuje z 6GB pamięci RAM. Na dane zarezerwowane zostanie 128 GB pamięci wewnętrznej. Bez dwóch zdań to konkretny zestaw, który zadowoli nawet bardziej wymagającego konsumenta.
Wszystkie urządzenia będą dystrybuowane przez Avenir Telecom na wyłącznej licencji Energizer. Wśród nowych urządzeń, które zostaną pokazane w Barcelonie, znajdzie się również składany smartfon i smartfon z akumulatorem o pojemności 18000 mAh.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…
W tej promocji Xiaomi 15 kupisz najtaniej w historii, jeżeli rozmawiamy o polskich sklepach. Za…
POCO F7 niespodziewanie pojawił się na stronie producenta w Polsce. Obecność nowego Xiaomi można zatem…
Rogbid Titan S to nowy, odporny smartwatch dla aktywnych ze wzmacnianą obudową, latarką i baterią…
OnePlus Pad Lite przed premierą zdradził 100% specyfikacji i design na renderach. To rozsądny tablet…
POCO F7 w końcu zdradził wygląd. Nadchodzący do Polski bestseller Xiaomi otrzyma świetny design, który…