, Promocje

Promocja: smartwatch Huawei Watch GT z kuszącymi funkcjami w niższej cenie

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Anna Bella

  Fajna jest na niego promka w media expert

 • MatIn

  Uwielbiam takich lemingów, którzy łykają jak młode pelikany wszystko co im piszą media… Smutne jest to jak wielu ludzi nie potrzebuje żadnych dowodów, żeby w coś uwierzyć. Planety X, płaska ziemia, w co jeszcze uwierzycie?

  • Grzegorz Reszel

   Aresztowanie przedstawiciela firmy pod zarzutem szpiegostwoa międzynarodowego?

   • MatIn

    A widzisz różnice pomiędzy szpiegostwem przemysłowym, co zdarza się w każdej branży na porządku dziennym, od rzekomej afery nakręcanej przez Amerykanów ze szpiegowaniem użytkowników telefonów Huawei?

    Rzecz w tym, że żadnego szpiegowania użytkowników nikt nigdy Huaweiowi nie zarzucał. Za to Amerykanie zarzucają im szpiegostwo przemysłowe i wykradanie technologii. Pewnie jakiś dziennikarzyna szukał afery na swój portal i źle przetłumaczył artykuł. Jak przystało na dzisiejsze media, wszyscy zaczęli od niego kopiować na swoje portale (a widziałem wiele artykułów na temat rzekomego szpiegowania użytkowników) i fama się rozeszła. Potem czytają to ludzie i ci mniej inteligentni zaraz panikują „ło kurła, szpiegujo te hławeje, co to za czasy, kiedyś to było. Trzeba walczyć o nasze kurła, o kraj i o nasze!”.

    Jak to kiedyś powiedział Denzel Washington, w dzisiejszych czasach nieistotne jest, czy news jest prawdziwy, zweryfikowany, ważne, żeby go sprzedać, za wszelką cenę. I żeby się wyświetlenia reklam zgadzały.

    Ja każdego interesującego mnie newsa sprawdzam w kilkunastu różnych miejscach, żeby się upewnić, że jest prawdziwy. Po co nam takie media? Cała ta pismacka działalność już nie jest powołaniem i chęcią informowania społeczeństwa jak jest, tylko dążeniem do zysku na reklamach z wyświetleń i artykułach sponsorowanych. A ja z premedytacją przyznaje, że używam AdBlocka. Zlamanego grosza na mnie nie zarobicie. O!

 • Pablo.Gr

  Miałem i oddałem. Kupiłem Samsunga i jest o wiele lepszy i nie wygląda jak zabawka. Śledzenie pomijam.


reklama