, HTC Newsy Telefony

Do Polski wkracza HTC Desire 12s. Ma prążki, NFC i dziwnie przesunięty aparat

HTC Desire 12s

HTC Desire 12s

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Żytomir Borowski

  Plus za NFC. Procek mógłby być lepszy, ale w końcu to HTC, które nadal się ceni + cena 849 zł. Oryginalny design, może się podobać. Ogólnie, ciekawa propozycja.

 • Direct

  Dla mnie wygląda fajnie, bo lubię dziwne, oryginalne rzeczy :).

 • Paweł

  Prawie pół roku temu przekonałem do zakupu HTC U11 Life mamę – początkowo nie była przekonana, bo była bardzo przyzwyczajona do Samsungów. Ale, na dłuższą metę, telefon bardzo się jej spodobał – lekki, piękny, poręczny, w jej trybie użytkowania (bardzo niski SoT) bateria też daje radę. Działa szybciutko (dzięki czystemu Androidowi), po prostu bardzo dobry, a kosztował 749 złotych – i wiem, są „lepsze” Xiaomi, ale ten telefon sprawia po prostu bardzo dobre wrażenie.
  ALE: Na start ten telefon kosztował 1499 złotych, przy bardzo skromnej baterii i problemami z płynnością działania. Dodatkowo jest z plastiku, co też jest na przekór trendom. W skrócie – ta marka robi na prawdę porządne telefony (czuć z nich tego ducha premium, dobrego wykonania, czego wielu markom brakuje), ale każdy z nich w chwili premiery jest za drogi aby jej pomóc, i każdy ma jakąś wadę, która go NIEMAL dyskwalifikuje – baterię, brak ładowania indukcyjnego, wyświetlacz w rozdzielczości jak w 2012… Więc żaden nie ma szans przebić się do „mainstreamu” – więc marka ledwo zipie. I niestety nic się nie zmienia, bo ciągle popełniają te same błędy 🙁

 • SecretHope

  Lipa

 • Mirek

  Po co wydawać Desire 12S,skoro jest Desire 12+ ?
  Na dodatek stary slot usb,do tego Android,również nieświeży.
  HTC miota się tak samo,jak LG/

  • Żytomir Borowski

   Moim zdaniem LG jeszcze bardziej.

 • Hoze

  Oferta dobra za 600 zł. Za 850 to jest że 30 lepszych.


reklama