, Android Newsy Nokia Smartfony

Niecałe pół roku i będzie z głowy – Nokia ma prosty plan na aktualizacje do Androida Pie

fot. pexels.com

fot. pexels.com


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Człowiek Pospolity

  Tymczasem na mojej flagowej nokii 8 dalej nie mam pie, podczas gdy flagowce wielu innych producentów mają. Nie rozumiem dlaczego proces przygotowywania aktualizacji dla telefonu z czystym androidem tyle trwa. W dodatku wieści zza granicy mówią o masie błędów i braku choćby adaptacyjnej baterii w aktualizacji do pie. A później nieświadomy człowiek czyta sobie takie newsy i myśli jaki do dobry producent na bieżąco aktualizuje swoje telefony. No dziękuje łaskawie za dostarczenie (albo i nie) spapranej aktualizacji do flagowego telefonu z czystym androidem ponad 4 miesiące po premierze androida 9

  • michau

   Adaptacyjna bateria to jest funkcja ekskluzywna dla androida One. 8 nie ma A One, ale Nokia ma wprowadzić tą funkcje tak czy inaczej.

   • Człowiek Pospolity

    Nie prawda, adaptacyjna bateria nie jest ekskluzywna dla one, pomyliło ci się może z tą funkcją co pokazuje ile czasu spędzasz na telefonie itp.

    • Direct

     Chyba masz rację. Ja dostałem funkcję baterii adaptacyjnej na XZ1 wraz z Androidem Pie, a żadna Xperia nie należy do Android One.


reklama