, Amazon Apple Newsy Samsung Smartfony

Coraz więcej osób hejtuje tę firmę, ale ona wciąż jest najlepsza

fot. pexels

fot. pexels


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kerto

  Krytyka to nie jest hejt. Hejt to rozpowszechnianie nieprawdziwych, krytycznych opinii o kimś, natomiast krytyka to mówienie o czyichś wadach, błędach czy np. szkodliwych dla innych działaniach. Appla rzadko kto hejtuje. Na ogół ta firma jest krytykowana za pazerność, nieuczciwe i bezwzględne praktyki. A że to wyznawcom nie przeszkadza i firma rośnie to zupełnie inna sprawa. Jeśli ktoś czuje się niedowartościowany a usłyszy, że jak kupi Ajfona to w końcu będzie kimś i potem zobaczy jak wielu jest takich wielkich ludzi to będzie wielbił Appla i przenosił mu zyski. A, że musi kupić zestaw przejściówek, ma kiepską baterię, dostaje aktualizację, która uwala telefon itd. to drobiazg. Jak dostanie znak pobiegnie i kupi kolejny najnowszy model, aby dalej móc czuć się wielkim i wyróżnionym z całej szarej ludzkości.

  • Enqz

   Trochę jak powiedzieć, że wszyscy kierowcy bmw to dresy, a właściciele mercedesa to taksówkarze. Spore uogólnienie. Także z podobnych względów ludzie kupują s9 na raty czy inne hilfingerki… No i nie dla wszystkich to wyznacznik posiadania klasy czy przynależności społecznej. Sam mam iphona z ciekawości, nie czuje się oszukany bardziej niż z galaxy note, baterię ładuje jak w innych telefonach, nie spotykam się w Starbucks’ie z kolegami w czapkach smerfich i nie pocieram japkami. Telefon jak telefon.
   Co do nieuczciwych praktyk firm, niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nie kupił produktów Bayera.

 • mozilla007

  Co z tego ze milion much poleci na g….no, to nie oznacza że jest ono dobre i mamy je jeść.

 • kemp

  „Większość się myli”, ale ok – wydźwięk jest taki sam.

 • Alien

  W tekście tym, zabrakło jeszcze jednego zdania. A mianowicie, że tytułowa firma jest najbardziej znana ze „strzyżenia”. I nie jest zakładem fryzjerskim. A mimo tego, dużo osób się nabrało i skorzystało z ich usług…😉

 • kemp

  Tak, wiedzieliśmy już po tym, kto jest autorem wpisu.

  • LukaszAang

   😁😁😁😂🤣🤣🤣😂🤣🤣🙋 Dobre


reklama