, Android iOS Microsoft Newsy

To koniec Windows 10 Mobile. Microsoft oficjalnie poleca Androida lub iOS

Fot. @evleaks

Fot. @evleaks

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Szkoda że nie pójdziesz podziękować Bogu za to, że Google nie zdecydował się zrobić monopolu na PC. Już wyobrażam sobie jak by wyglądał system Google na PC, 50% zajętego RAM i mrożenie aplikacji, dziury i szpiegowanie na większą skale niż w Windowsie, a Core i9, RTX 2080, 32 GB RAM i dysk SSD na M.2 miałyby problem z ogarnięciem systemu.
  Gdyby nie Microsoft to telefony za 1000 zł dalej nie nadawały by się do niczego i żeby kupić sprawny telefon trzeba byłoby kupować iPhona, bo nawet flagowce z Google potrafiłyby zamulić.
  I dziwnym trafem to Microsoft teraz jest najdroższą firmą na świece, a nie Google.

 • Piranha

  Biedactwo…

  • Staszek

   Trzeba takze umiec dziekowac za dobro nie tylko ciagle o cos prosic.
   Jakby MS wywalil z mobilek androida to skonczylaby sie nasza pasja smartfonami. Przyszlyby czasy drozyzny bo jeszcze bys placil za soft, zero rozwoju, wyciskanie kasy na wszystkim (to Microsoft wymyslil patologie, ze za granie w trybie online musisz im placic i teraz ten rak toczy caly rynek konsolowy, a ze gracze głupki płaca zamiast to zbojkotować to nawet Nintendo wprowadzilo oplaty).

   Microsoft niech już bankrutuje i zwolni miejsce mniejszym firmom IT. W urzedach i w biurach wystarczy Linux, przynajmniej setki tysięcy programistwo znajdzie prace przy dostosowywaniu Linuxow pod potrzeby firm, a tak wszystko jest w monopolu Microsoft i cofamy sie w rozwoju zamiast rozwijać.

   Juz teraz ludzie wola kupic smartfona niz PC czy laptopa, bo taki maraz i bryndza panuje na rynlu PC, zero atrakcyjności tylko ceny rosna
   Do tego doprowadzil Microsoft, zdusil całkowicie innowacje i rozwoj i rynek PC juz jest ledwo zywym dziadem, ktorego ciagna tylko firmy i obsliga komputera do pracy.
   Nawet esport tego nie pociagnie bo to zadny sport.

   Chcemy tego na rynku telefonow? Nie, wiec niech Microsoft idzie do diabła.
   Jest za co dziękować, wygrała wolnosc i rozwoj.

 • Mirek

  Microsoft kupił Nokię mobile,aby ją uśmiercić.Chodziło raczej o systemy,które Nokia rozwijała samodzielnie.
  Miały pozostać tylko systemy mobilne amerykańskie,Android i IOS.
  Rosjanie zaczęli wspierać system Jolli.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

   Raczej chodziło o to, żeby wykupić patenty przez M$

 • zenek73

  Parę znajomych osób bardzo miło wspomina system MS. Mój brat i jeden z kolegów nadal używają. Sam bardzo żałuję tego systemu bo miał ogromny potencjał. Ja przeszedłem na iOS bo wydał mi się dużo łatwiejszy i bardziej uporządkowany (a co za tym idzie mający więcej ograniczeń) niż Android.
  A najbardziej mi brakuje małych telefonów z diodą powiadomień. Producenci idą ze swoimi rozwiązaniami kompletnie w innym kierunku niż ja bym chciał 😉 Albo chociaż amoled z ikonami w stanie uśpienia. No i koniecznie bez notcha 😀

 • Walconen

  Szkoda, konkurencja zawsze mile widziana.. Ps. mamusia dalej tłucze lumie 640 i zatłuc nie może :p

  • Direct

   Jako feature phone z dużym wyświetlaczem Lumie nadal są spoko z racji prostoty obsługi :).


reklama