, Motorola Newsy Smartfony

Motorola Moto G7 przetestowana. Specyfikacja potwierdzona

fot. OnLeaks

fot. OnLeaks

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Walconen

  Czy ta g7ka jest zdecydowanie ładniejsza od szóstki?? Nie wydaje mi się. Styl Moto z ciut mniejszymi ramkami i noczem. Plusik za baterie 3500.

 • xAnubiSx

  „Qualcomm Snapdragon 660 AIE z układem graficznym Adreno 512, który ma współpracować w połączeniu z 3 GB pamięci operacyjnej RAM.
  Ten zestaw zagwarantuje bezproblemowe korzystanie z urządzenia. Nie powinno być żadnych kłopotów”—> W INNYCH ARTYKUŁACH DOTYCZĄCYCH TELEFONÓW Z TEJ SAMEJ PÓŁKI –PISZECIE, SZKODA, ŻE 4GB TYLKO CZY COŚ TAM. TUTAJ MAMY TYLKO 3G RAMU–>BĄDŹCIE KONSEKWENTNI!!………..OMG

 • Maciej Zabur

  Kto na miłość boską schrzanił wygląd smartfonów – ba tego nie da się normalnie używać -> wcięcie na górze ekranu powoduje że wszystko się chrzani, filmiki, pdfy, www, dosłownie wszystko chyba tylko poza kilkoma aplikacjami wspierającymi i samym androidem który musiał się dostosować… Jedyne inteligentne rozwiązanie to slider i taki telefon wybiorę. youtu.be/oVOF4_O-Aiw?t=94 -> ale szczerze nie rozumiem kamerki z przodu, jest to doskonały element szpiegujący, zapewne robiący nam zdjęcie od czasu do czasu i wysyła do producenta lub android… Nawet bym klapki nie otwierał -> po co komu selfie, chyba tylko dziewczynkom, i barbie.

 • LinekPark

  3GB RAM?
  Czas na krok do przodu, no chyba, że Plus tyle dostanie.

  • kemp

   Dokładnie, trzeba poczekać na Plusa.
   Pytanie, kiedy przewidywany jest debiut tego modelu.
   Oby Motorola nie zwlekała za długo, bo okaże się, że wypuszczają telefon z „łezkę”, gdy inni poszli krok-dwa dalej z rozwiązaniem umiejscowienia przedniej kamerki.


reklama